Paris Dinner Cruises
Bekijk cruises

Voor twee

Romantische dinercruise in Parijs: de vaartocht voor twee

Eén aanbod op deze site wordt ronduit als romantische cruise verkocht: €84, twee uur op de Seine aan boord van een met naam genoemd schip, met een driegangendiner, een overdekte salon met glazen wanden en een panoramisch terras in de openlucht. Het heeft 2.377 reviews met een 4,3, waarmee het een van de meest bekeken avonden voor koppels op de rivier is. Deze pagina vertelt precies wat dat tarief bevat, wat het niet belooft, en hoe de andere dertien vaartochten dezelfde avond anders invullen — een glas champagne bij €117, een zanger en tweeënhalf uur bij €121, of een plaats aan het raam bij €174.

Een tafel gedekt voor twee naast het raam van een dinercruiseboot op de Seine in Parijs bij nacht

Kort antwoord

Het korte antwoord. €84 is het aanbod dat voor deze exacte avond wordt verkocht: twee uur, een driegangendiner, een overdekt schip met glazen wanden en een terras in de openlucht, 2.377 reviews met een 4,3. Het is de rechttoe-rechtaan boeking en kost €42.20 per uur. Twee eerlijke kanttekeningen. Ten eerste noemt het aanbod de maaltijd en het schip, maar geen drankjes — wilt u een glas champagne op tafel, dan noemt €117 er een bij twee uur met een live zanger. Ten tweede belooft het geen specifieke tafel: plaatsen aan het raam worden alleen bij €174 genoemd, dus als aan het glas zitten het hele doel van uw avond is, is dat het aanbod dat dit vermeldt. Voor de langste avond van de drie geeft €121 u tweeënhalf uur met een zanger en 8.505 reviews met een 4,7.

Een dinercruise voor twee, in één oogopslag

De aanbieding die als romantisch wordt verkocht
€84twee uur, drie gastronomische gangen, 2.377 beoordelingen met een 4,3
Wat de prijs wel vermeldt
Cruise, boot en dinereen boot met glazen wanden, een panoramisch buitenterras en een driegangendiner
Wat de prijs niet vermeldt
Drankjes, of een specifieke tafelalles buiten de drie gangen staat niet op die aanbieding
Als champagne belangrijk is
€117twee uur, drie seizoensgebonden gangen, een glas champagne en een live zanger
Als een plek bij het raam belangrijk is
€174de enige aanbieding hier die een plek bij het raam vermeldt, in vijfenzeventig minuten
De langste avond voor twee
€121tweeënhalf uur, een zanger, 8.505 beoordelingen met een 4,7
Kosten per uur, de romantische vaartocht
€42.20tegenover €58.25 en €48.44
Laagste prijs op deze site
€62twee uur, een bistronomisch driegangendiner, 5.732 beoordelingen met een 4,2

Begin hier

Wat een avond op de rivier voor twee geslaagd maakt

Twee uur of tweeënhalf, en wat de prijs daadwerkelijk vermeldt. Al het andere is marketing.

Elke dinercruise in deze stad wordt als romantisch gepresenteerd, waardoor het woord bijna nietszeggend is als je uit veertien opties moet kiezen. Het loont dus om concreet te zijn over wat werkelijk verschilt, want twee dingen doen dat en al het andere is decoratie: wat er op je tafel komt, en hoe lang de boot op de Seine blijft.

De duur is het punt dat mensen onderschatten. De vaartochten op deze site lopen van vijfenzeventig minuten tot tweeënhalf uur. Vijfenzeventig minuten is een volledig diner en een complete tocht over de rivier, maar het tempo wordt bepaald door de keuken: de gangen komen, je eet, de boot keert terug. Twee uur laat ruimte tussen de borden. Tweeënhalf uur is een avond in plaats van een maaltijd, en voor een stel dat er speciaal op uit is getrokken om samen ergens te zijn, is dat verschil het grootste onderscheid tussen de ene boeking en de andere.

De tafel is de andere helft. €84 vermeldt drie gastronomische gangen. €117 vermeldt drie seizoensgebonden gangen en een glas champagne. €121 vermeldt drie of vier gangen à la carte, afhankelijk van het menu dat je kiest. €174 vermeldt de drie gangen van Maxim's met een champagneaperitief, wijn, water en koffie of thee. Dat zijn echte, vermelde verschillen, en dat zijn de verschillen die je moet vergelijken.

Nu het deel dat de meeste pagina's in dit segment overslaan. Wat een aanbieding niet vermeldt, is ook informatie. €84 wordt verkocht als een romantische cruise op een met naam genoemde boot met een salon met glazen wanden en een panoramisch buitenterras, en de aanbieding vermeldt de cruise en het driegangendiner. Drankjes worden niet vermeld, en er wordt niet beloofd waar je zit. Wij gaan geen tafel bij het raam voor je verzinnen, want de enige aanbieding op deze site die een plek bij het raam vermeldt, is €174. Als dat detail de reden is dat je boekt, staat het daar opgeschreven; als het een leuke extra is, blijft €84 de vaartocht die is gemaakt voor de avond die je beschrijft.

Dezelfde eerlijkheid geldt voor het andere waar mensen hier naar zoeken. Geen enkele aanbieding op deze site verkoopt een aanzoekpakket, een privétafel, decoraties of welke afspraak met de bemanning dan ook, en geen enkele noemt zoiets. Wat te koop is, zijn een diner, een boot en een paar uur op de rivier; alles daarbuiten is iets tussen jou en de exploitant, en dat kan deze pagina niet namens hen beloven.

De avond voor twee

Vijf vaarten die daarop inspelen, en hoe ze verschillen

Voor deze avond is één vaart te koop. Vier andere spelen erop in met iets wat de eerste niet noemt.

€84 — twee uur, drie gastronomische gangen, 2.377 reviews met een 4,3. De aanbieding die voor deze avond is geschreven. Er staat een met naam genoemd schip, een glazen salon, een panoramisch buitenterras en een gastronomisch driegangendiner, en ze beschrijft de sfeer die wordt nagestreefd in plaats van een lijst extra's. Twee uur voor €42.20 per uur. 2.377 reviews is een grote steekproef voor een vaart van deze omvang, en 4,3 ligt precies in de bandbreedte van de rivier als geheel. Wat u moet weten voor u boekt: drankjes worden niet genoemd in wat de prijs dekt, dus begroot ze apart, en er wordt geen specifieke tafel beloofd.

€117 — twee uur, champagne en een zanger, 405 reviews met een 4,4. Dezelfde twee uur, met twee dingen toegevoegd die de romantische vaart niet noemt: een glas champagne in de prijs, en een live zanger tijdens de cruise. De maaltijd bestaat uit drie gangen van een seizoensmenu op naam van de chef. Voor €58.25 per uur kost het meer dan €84, en wat dat oplevert staat er met zoveel woorden in plaats van tussen de regels. De 405 reviews zijn de kleinste steekproef in deze groep.

€121 — tweeënhalf uur, een zanger, 8.505 reviews met een 4,7. De langste avond die hier beschikbaar is en de meest beoordeelde op de hele site. Drie of vier gangen à la carte, afhankelijk van het menu dat u kiest, met champagne en hapjes bij sommige opties, een zanger aan boord, en instappen bij de Eiffel Tower aan boord van een glazen boot. Het wordt niet specifiek op stellen gericht, en juist daarom is het het vermelden waard: het geeft twee mensen de meeste tijd samen op het water van alles op deze rivier, en het bewijs erachter is veel zwaarder dan alles hier.

€105 — vijfenzeventig minuten, drankjes inbegrepen, 496 reviews met een 4,6. De hoogste beoordeling op deze site onder de avondvaarten. Voorgerecht, hoofdgerecht en dessert, met een aperitief, wijn, mineraalwater en koffie in de prijs, aan boord van een boot met glazen kap die aanmeert aan de voet van de Eiffel Tower. Twee details uit de aanbieding die het zorgvuldig lezen waard zijn: de tafelindeling verschilt per optie die u kiest, en champagne staat alleen bij één van die opties genoemd. Vijfenzeventig minuten is kort voor een avond uit, en voor €83.67 per uur is het niet de goedkoopste manier om die door te brengen — maar de drankjes zitten in de prijs, wat bij €84 niet het geval is.

€174 — vijfenzeventig minuten, de plek bij het raam, 592 reviews met een 4,5. De hoogste prijs op deze site en de enige aanbieding die een plek bij het raam noemt. Maxim's de Paris cuisine in drie gangen, een champagne-aperitief met wijn, water en koffie of thee, skip-the-line toegang en een zanger aan de piano. Boek minstens vijf uur vooraf. Voor €139 per uur is het met afstand de duurste avond hier, en hij is kort — maar als een tafel bij het glas met een beroemde keuken erachter precies is wat u wilt, is dit de enige aanbieding die dat zwart op wit zet.

En het rustige alternatief. €62 is de laagste prijs op deze site: twee uur, een bistronomisch driegangendiner, een panoramische boot met een buitenterras, instappen bij Pont Alexandre III, 5.732 reviews met een 4,2. Het wordt niet als romantische avond verkocht, maar het is twee uur op het water met diner voor €31.19 per uur, en voor een stel dat naar het totaal kijkt doet het wat de dure aanbiedingen doen.

Hoe het werkt

De vijf, op basis van wat de advertentie vermeldt

Alleen wat de advertenties zelf noemen, staat hier. Tafelposities, decoraties en afspraken met de bemanning worden niet door de aanbieders gepubliceerd en staan daarom ook niet op deze pagina.

PrijsTijd op het waterWat er op tafel komtWat de advertentie verder noemtBeoordeling · reviews
€84Twee uurDrie gastronomische gangenBoot met glazen wanden en een buitenterras4.3 · 2.377
€117Twee uurDrie gangen en een glas champagneEen live zangeres tijdens de cruise4.4 · 405
€105Vijfenzeventig minutenDrie gangen met vermelde drankjesTafelindeling verschilt per gekozen optie4.6 · 496
€121Tweeënhalf uurDrie of vier gangen à la carteEen zangeres aan boord, instappen bij de Eiffel Tower4.7 · 8.505
€174Vijfenzeventig minutenDrie gangen met vermelde drankjesZitplaats bij het raam genoemd in de advertentie4.5 · 592

Elke vaart, actueel tarief

Elke vaart, actueel tarief

Alle veertien vaarten op deze site, met de duur, wat het tarief dekt en de kosten per uur op basis van de vermelde duur.

CruiseDuurPrijsWat is inbegrepenKosten per uurBeoordeling
Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziekDrie gangen en live muziek2,5 u€121Drie gangen en live muziek€48.444,7 · 8.505
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de SeineDiner met panoramische ramen105 min€69Diner met panoramische ramen€39.324,3 · 11.893
Gourmet dinercruise met 3 gangen op de SeineDriegangenmenu met gastronomische gerechten75 min€92Driegangenmenu met gastronomische gerechten€73.394,3 · 5.915
Bistronomische dinercruise op de SeineBistronomisch menu op de Seine2 u€62Bistronomisch menu op de Seine€31.194,2 · 5.732
Lunchcruise met 3 gangen vanaf de EiffeltorenDriegangenlunch vanaf de toren2 u€83Driegangenlunch vanaf de toren€41.744,8 · 5.268
Bateaux Mouches® dinercruise op de SeineDinerservice van Bateaux Mouches2,5 u€121Dinerservice van Bateaux Mouches€48.444,5 · 4.267
Gourmet dinercruise op de Seine met live muziekGourmetdiner met live muziek2,5 u€71Gourmetdiner met live muziek€28.264,4 · 2.978
Romantische cruise met 3 gangen diner op de SeineDriegangendiner voor twee2 u€84Driegangendiner voor twee€42.204,3 · 2.377
Lunchcruise met 3 gangen op de SeineLunchcruise met drie gangen90 min€73Lunchcruise met drie gangen€48.924,4 · 1.567
1 uur sightseeingcruise en 3 gangen bistro-dinerUur sightseeing en bistro-diner2,5 u€70Uur sightseeing en bistro-diner€27.894,4 · 1.525
Vroege avond dinercruise met Paris SeineDinerservice in de vroege avond75 min€92Dinerservice in de vroege avond€73.394,2 · 941
Dinercruise met 3 gangen en wijn op de SeineDrie gangen met wijn inbegrepen75 min€105Drie gangen met wijn inbegrepen€83.674,6 · 496
Champagne dinercruise op de Seine met live muziekChampagnediner met live muziek2 u€117Champagnediner met live muziek€58.254,4 · 405
Maxim's dinercruise op de Seine met live muziekMaxim's diner met live muziek75 min€174Maxim's diner met live muziek€1394,5 · 592

Wat te boeken

De vergelijking, met een oordeel

De langste avond, of de avond die voor twee is geschreven. Beide zijn verdedigbaar; de rest is detail.

Wil je de vaartocht die voor deze avond is gemaakt: €84. Twee uur, drie gastronomische gangen, een glazen salon en een buitenterras, 2.377 reviews met een 4,3, voor €42.20 per uur. Drankjes zijn niet bij de prijs inbegrepen.

Hoort een glas champagne erbij: €117. Dezelfde twee uur, met de champagne en een live zangeres beide genoemd in wat de prijs dekt. 405 reviews met een 4,4.

Wil je de langste avond: €121. Tweeënhalf uur, een zangeres, drie of vier gangen à la carte, 8.505 reviews met een 4,7 — het zwaarste bewijs op deze rivier.

Zijn drankjes bij de prijs belangrijker dan de klok: €105. Vijfenzeventig minuten met een aperitief, wijn, water en koffie genoemd, 496 reviews met een 4,6, de best beoordeelde avondvaart hier.

Wil je de raamplaats zwart op wit: €174. De enige vermelding die dat noemt, met drie gangen bij Maxim's en drankjes inbegrepen, in vijfenzeventig minuten. 592 reviews met een 4,5.

Het oordeel. Boek €121 als je wilt dat de avond lang duurt, en €84 als je de avond wilt die voor twee is ontworpen. Dat is een echte tweedeling, geen uitvlucht. €121 geeft je een half uur langer op het water dan wat dan ook, een zangeres, een langer menu en 8.505 reviews met een 4,7; €84 geeft je twee uur op een boot waarvan de hele vermelding is geschreven rond samen als stel op het water zijn, voor €42.20 per uur. Geven jullie allebei om champagne op tafel, stap dan over naar €117; gaat het je meer om het raam dan om de lengte, dan is €174 de enige die dat belooft. Wat we niet doen, is je vertellen dat de goedkopere vermelding je bij het glas plaatst, want dat staat er niet in.

Er naartoe

Waar elke vaart aan boord gaat

Vertrekpunten staan hier alleen vermeld waar de aanbieding er een noemt. Voor de rest verschijnt het verzamelpunt op de aanbiedingspagina zodra je een datum kiest, en die versie is de betrouwbare.

PrijsWaar je volgens de aanbieding aan boord gaatDuurGoed om te weten
€84Vermeld bij de aanbieding zodra je een datum kiestTwee uurDe boot wordt genoemd in de aanbieding
€121De eiffeltorenTweeënhalf uurInstappen genoemd in de aanbieding
€105Aan de voet van de EiffeltorenVijfenzeventig minutenBoek minstens een uur vooraf
€62Pont Alexandre IIITwee uurDe brug wordt genoemd in de aanbieding
€174Vermeld bij de aanbieding zodra je een datum kiestVijfenzeventig minutenSla de rij over, boek minstens vijf uur vooraf

Wanneer gaan

Elke maand werkt; wat verandert is het terras en de rij

Dinercruises varen het hele jaar door. Voor een avond uit met z’n tweeën bepaalt de kalender twee praktische zaken: of het buitenterras ergens is waar u daadwerkelijk wilt staan, en hoe ver vooruit u de datum moet vastleggen.

April – juni

De terrassenmaanden

Zachte lucht op het dek en lang licht voordat de stad aangaat. €84 staat voor een panoramaterras buiten, en dit is wanneer het zijn plek verdient.

Juli – augustus

Warmst, drukst, eerst boeken

De drukste weken op de rivier. Leg de datum vroeg vast voor €121, die gemarkeerd staat als waarschijnlijk uitverkocht.

September – oktober

Rustige boten, verlichte stad

Misschien wel de beste combinatie van het jaar voor twee: minder mensen aan boord en de stad verlicht tijdens het grootste deel van de vaart. Goed voor €117 en €84.

November – december

Binnen de glazen wand

Het terras is minder aantrekkelijk en de salon is de hele avond. €105 en €174 bij vijfenzeventig minuten passen bij een kort, warm avondje uit.

Januari – maart

Makkelijkst te boeken data

De rustigste periode om een specifieke avond te boeken, en de periode waarin €62 bij €31.19 per uur het verst reikt.

Veelgemaakte fouten

Zes dingen die koppels hier verkeerd doen

De enige regel onder alle zes: boek wat de advertentie vermeldt, niet wat de foto's suggereren.

  1. Ervan uitgaan dat een tafeltje bij het raam bij de prijs inbegrepen is. Alleen €174 vermeldt zitplaats bij het raam. €105 geeft aan dat de tafelindeling afhangt van de optie die je kiest. De andere beloven helemaal geen specifieke plek.
  2. Ervan uitgaan dat drankjes inbegrepen zijn. €84 vermeldt de cruise en het driegangendiner en houdt het daarbij. Drankjes worden vermeld bij €105, €174, €117 en €121.
  3. Vijfenzeventig minuten boeken voor een bijzondere avond. Het is een volledig diner, maar het tempo wordt bepaald door de keuken. Twee uur bij €84 of tweeënhalf bij €121 is een ander soort avond.
  4. Verwachten dat de aanbieder een aanzoek regelt. Geen enkele advertentie op deze site verkoopt dat, vermeldt het of noemt een afspraak met de bemanning. Regel het zelf en reken niet op iets wat niet in de advertentie staat.
  5. Een lagere beoordeling lezen als een slechtere avond. €84 staat op 4,3 uit 2.377 beoordelingen. Dat is een grote steekproef op een normaal niveau voor deze rivier, waar de scores tussen 4,2 en 4,8 liggen.
  6. Te laat boeken. €174 vereist vijf uur van tevoren boeken, €117 en €105 één uur, en de meest beoordeelde vaarten raken het eerst vol in de zomer.

Voordat je boekt

Een controle van vijf regels voordat je iets betaalt

Een halve minuut op de advertentie bepaalt wat je avond werkelijk inhoudt.

  • Controleer de duur tegen de avond die je wilt

    Twee uur bij €84 en €117, tweeënhalf bij €121, vijfenzeventig minuten bij €105 en €174.

  • Controleer of drankjes bij de prijs inbegrepen zijn

    Vermeld bij €105, €174, €117 en €121. Niet vermeld bij €84.

  • Controleer wat de advertentie zegt over zitplaatsen

    Zitplaats bij het raam wordt vermeld bij €174. €105 zegt dat de zitplaats afhangt van de optie. Niets anders op deze site vermeldt een tafelpositie.

  • Controleer de boot zelf

    €84 vermeldt een glazen boot met een panoramisch terras buiten; €121 een volledig glazen boot die aanmeert bij de Eiffel Tower.

  • Controleer de annuleringsvoorwaarde en de opzegtermijn

    Gratis annulering staat vermeld bij de advertenties die het aanbieden. €174 vraagt vijf uur van tevoren, €117 en €105 één uur.

Klaar om te boeken? De vaartocht voor twee personen kost €84, de twee uur met champagne en een zanger €117, en de langste avond op de rivier €121.

Bekijk alle 14 vaartochten en tarieven→

Boek direct

Elke dinercruise op deze site

Veertien actuele aanbiedingen met de prijs, de duur en de kosten per uur op elke kaart — de vaartocht geschreven voor twee, en de exemplaren die champagne, een zanger of een raamplaats beloven.

3-gangendinercruise op de Seine met livemuziek
Onze topkeuze8.505 reviews
2,5 u

3-gangendinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8.505 reviews

  • 2,5 uur, drie gangen en livemuziek
  • Tweeënhalf uur op het water
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Check beschikbaarheid→
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine
Waarschijnlijk uitverkocht11.893 reviews
105 min

Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine

★ 4.3 · 11.893 reviews

  • 1,75 uur, diner met panoramische ramen
  • Een uur vijfenveertig op de Seine
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€69€39.32 / uur
Check beschikbaarheid→
3-gangengourmetdinercruise op de Seine
Vertrek vanaf de Eiffeltoren5.915 reviews
75 min

3-gangengourmetdinercruise op de Seine

★ 4.3 · 5.915 reviews

  • 1,25 uur, driegangenmenu gourmet
  • Vertrekt vanaf de Eiffeltoren
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Check beschikbaarheid→
Bistronomische dinercruise op de Seine
Laagste prijs hier5.732 reviews
2 u

Bistronomische dinercruise op de Seine

★ 4.2 · 5.732 reviews

  • 2u, bistronomisch menu op de Seine
  • Hier het laagste tarief
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
€62€31.19 / uur
Check beschikbaarheid→
Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren
Twee uur in daglicht5.268 reviews
2 u

Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren

★ 4.8 · 5.268 reviews

  • Twee uur, driegangenlunch vanaf de toren
  • Twee uur bij daglicht
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€83€41.74 / uur
Check beschikbaarheid→
Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine
Tweeënhalf uur4.267 reviews
2,5 u

Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine

★ 4.5 · 4.267 reviews

  • 2,5 uur, dinerservice Bateaux Mouches
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Check beschikbaarheid→
Gourmetdinercruise op de Seine met livemuziek
Tweeënhalf uur2.978 reviews
2,5 u

Gourmetdinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.4 · 2.978 reviews

  • 2,5 uur, gourmetdiner met livemuziek
  • Tweeënhalf uur
  • Meerdaagse trip
  • Gratis annuleren
€71€28.26 / uur
Check beschikbaarheid→
Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine
Twee uur op de rivier2.377 reviews
2 u

Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine

★ 4.3 · 2.377 reviews

  • Twee uur, driegangendiner voor twee
  • Twee uur op de rivier
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€84€42.20 / uur
Check beschikbaarheid→
3-gangenlunchcruise op de Seine
Negentig minuten op de Seine1.567 reviews
90 min

3-gangenlunchcruise op de Seine

★ 4.4 · 1.567 reviews

  • 1,5 uur, lunchcruise met drie gangen
  • Negentig minuten op de Seine
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€73€48.92 / uur
Check beschikbaarheid→
1 uur sightseeingcruise en 3-gangenbistrodiner
Tweeënhalf uur1.525 reviews
2,5 u

1 uur sightseeingcruise en 3-gangenbistrodiner

★ 4.4 · 1.525 reviews

  • 2,5 uur, sightseeinguur en bistrodiner
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€70€27.89 / uur
Check beschikbaarheid→
Vroege avonddinercruise met Paris Seine
Vijfenzeventig minuten941 reviews
75 min

Vroege avonddinercruise met Paris Seine

★ 4.2 · 941 reviews

  • 1,25 uur, vroeg avonddiner
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Check beschikbaarheid→
3-gangendinercruise met wijn op de Seine
Vijfenzeventig minuten496 reviews
75 min

3-gangendinercruise met wijn op de Seine

★ 4.6 · 496 reviews

  • 1,25 uur, drie gangen incl. wijn
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€105€83.67 / uur
Check beschikbaarheid→
Champagnedinercruise op de Seine met livemuziek
Twee uur op het water405 reviews
2 u

Champagnedinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.4 · 405 reviews

  • Twee uur, champagnediner met livemuziek
  • Twee uur op het water
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€117€58.25 / uur
Check beschikbaarheid→
Maxim's dinercruise op de Seine met livemuziek
Vijfenzeventig minuten592 reviews
75 min

Maxim's dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.5 · 592 reviews

  • 1,25 uur, Maxim's diner met livemuziek
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€174€139 / uur
Check beschikbaarheid→

Veelgestelde vragen

Een dinercruise voor twee, beantwoord

Wat is de meest romantische dinercruise in Parijs?

€84 is degene die precies als zodanig wordt verkocht: twee uur op de Seine, een driegangendiner, een boot met glazen wanden en een panoramisch buitenterras, 2.377 reviews met een 4,3. Voor een langere avond biedt €121 tweeënhalf uur met een zanger en 8.505 reviews met een 4,7.

Krijg je een tafel bij het raam op een Seine-dinercruise?

Slechts één aanbieding op deze site vermeldt het: €174, waarbij raamplaatsen worden genoemd. €105 zegt dat de tafelindeling afhangt van de optie die je kiest. Geen enkele andere aanbieding belooft een bepaalde plek aan tafel, en dat gaan wij ook niet suggereren.

Is champagne inbegrepen bij de romantische cruise?

Niet bij €84 — de prijs dekt de cruise en het driegangendiner. Een glas champagne staat vermeld bij €117, en een champagneaperitief met wijn, water en koffie of thee bij €174.

Kun je een aanzoek doen tijdens een dinercruise in Parijs?

Het gebeurt, maar geen enkele aanbieding op deze site verkoopt een aanzoekpakket of vermeldt een afspraak met de bemanning, dus zoiets wordt niet via de prijs geregeld. Als je er een plant, zijn de praktische knoppen de duur en de timing: tweeënhalf uur op €121 is de langste avond die hier beschikbaar is.

Hoeveel kost een dinercruise voor twee?

Per persoon €84 voor twee uur, €117 voor twee uur met champagne en een zanger, €121 voor tweeënhalf uur. Het laagste tarief op deze site is €62 voor twee uur met een driegangendiner.

Is twee uur lang genoeg voor een diner op de rivier?

Het is de duur van de romantische vaart en het werkt: drie gangen met ruimte ertussen. Vijfenzeventig minuten is krapper en volgt het tempo van de keuken; tweeënhalf uur op €121 is de meest ontspannen avond die wordt aangeboden.

Dieper graven

Meer over dinercruises op de Seine in Parijs

3-gangen dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8,505 reviews · Gratis annulering 24 u

€121onze topkeuze Controleer datums→