Paris Dinner Cruises
Bekijk cruises

Wat is het beste

De beste dinercruise in Parijs: een duidelijk antwoord voor elke avond

Er is niet één beste dinercruise in Parijs, en elke pagina die er één noemt zonder te vragen wat voor avond u wilt, gokt. Op deze veertien afvaarten bestaan zes soorten avonden — de volledige avond met muziek, het laagste tarief, de fijnste tafel, de avond voor twee, de korte vaart en de avond in daglicht — en elk heeft een duidelijke winnaar volgens de cijfers. Samen zijn de veertien goed voor 52.461 beoordelingen, scores van 4,2 tot 4,8, tarieven van €62 tot €174, en vaartijden van vijfenzeventig minuten tot tweeënhalf uur. Hier is het antwoord voor elk.

Een gedekte dinertafel naast een panoramisch raam op een Seine-cruiseboot in Parijs

De duidelijke antwoorden in één oogopslag

Beste overall
€121tweeënhalf uur, drie of vier gangen, live entertainment, 8.505 beoordelingen met een 4,7
Beste voor het tarief
€62drie bistronomische gangen, butlers aan tafel, twee uur, 5.732 beoordelingen
Beste tafel
€174het menu van Maxim’s de Paris, gegarandeerde plaats aan het raam, een live zanger-pianist
Beste voor twee
€117een seizoensmenu van drie gangen, een glas Champagne, een live zanger, twee uur
Beste korte vaart
€105vijfenzeventig minuten met aperitief, wijn, water en koffie inbegrepen, 4,6
Beste in daglicht
€83twee uur vanaf de Eiffel Tower, de hoogste score op deze site met een 4,8
Meest beoordeeld van allemaal
€6911.893 beoordelingen, een uur en drie kwartier, een buitenterras voor het uitzicht
Beoordelingen over de veertien
52.461elk oordeel op deze pagina komt uit die cijfers

Snel antwoord

Het korte antwoord. De beste dinercruise in Parijs is voor de meeste mensen €121 — onze topkeuze. Tweeënhalf uur varen vanaf de Eiffel Tower op een volledig glazen boot, een all-inclusive à la carte diner van drie of vier gangen, Champagne en hapjes bij sommige menu-opties, en live entertainment door een zangeres, met een 4,7 uit 8.505 beoordelingen. Het is de langste vaartocht hier, er is muziek, en geen enkele andere avondcruise op deze rivier is door zoveel mensen getest. Als de prijs voorop staat, is €62 een volledig driegangendiner tegen de laagste prijs op de Seine; als de tafel de reden is dat u gaat, is €174 de fijnste op het water.

Hoe wij het beoordeelden

Wat de ene dinercruise beter maakt dan de andere

Elk van deze veertien boten vaart over hetzelfde centrale stuk van de Seine en passeert dezelfde monumenten. De rivier kan dus niet het verschil maken, en de foto’s ook niet — ze zijn allemaal op dezelfde bocht genomen, met dezelfde verlichte toren op de achtergrond. Wat ze onderscheidt zijn twee dingen, en beide staan in de listing vermeld.

Het eerste is wat de prijs op tafel zet en hoeveel tijd u daarvoor heeft. Dat loopt van drie bistronomische gangen in twee uur voor €62 tot het menu van Maxim’s de Paris met een Champagne-apéritief, wijn, water en koffie in vijfenzeventig minuten voor €174. Daartussen zitten all-inclusive à la carte maaltijden van drie of vier gangen, seizoensmenu’s van de chef, een zondagsbuffet, en één vaartocht waarbij het diner plaatsvindt in een bistro aan de kade in plaats van aan boord.

Het tweede is of er livemuziek is. Vijf listings vermelden het: een zangeres bij €121, piano en viool bij €121, live zangers en een dj-set met dansvloer bij €71, een live zanger bij €117, en een live zanger-pianist bij €174. De andere negen zijn stil. Dit is de lijn die bepaalt of de avond een diner is of een avond uit, en het is juist het punt dat mensen het vaakst missen.

Daarna de cijfers. De beoordelingen op deze rivier lopen van 4,2 tot 4,8, wat lager is dan bij sommige soorten tours, en dat gaan we niet mooier voorstellen — een dinerservice op een varende boot heeft meer dat mis kan gaan dan een wandeltour. Wat hier veel zwaarder weegt, is het enorme aantal beoordelingen achter die cijfers. €69 heeft 11.893 beoordelingen. €121 heeft 8.505. €92 heeft 5.915 en €62 5.732. Een 4,3 uit twaalfduizend mensen zegt veel meer dan een 4,9 uit veertig. Elk oordeel hieronder leunt daarop.

De verdicts

De beste dinercruise in Parijs, per avond die je zoekt

Beste totaalpakket: €121. Tweeënhalf uur, instappen bij de Eiffel Tower, een volledig glazen boot, een all-inclusive à la carte diner van drie of vier gangen afhankelijk van het menu, Champagne en hapjes bij sommige opties, de historische kades van de Seine, en live entertainment door een zanger. 8.505 reviews met een 4,7 — de sterkste combinatie van beoordeling en volume op deze rivier voor een avondvaart. Het is onze topkeuze, en de cruise die je boekt als je geen reden hebt om iets anders te boeken.

Beste prijs-kwaliteit: €62. Het goedkoopste diner op de Seine, en geen uitgeklede versie: drie bistronomische gangen, butlers die aan tafel serveren, een panoramaboot met buitenterras, instappen bij de Pont Alexandre III, en twee volle uren langs het Louvre, Notre-Dame en de Conciergerie. De beoordeling is 4,2 uit 5.732 reviews, de laagste hier — dat is het eerlijke cijfer, en het zijn nog altijd vijfeneenhalfduizend mensen die dezelfde tafel namen. Als de prijs de doorslag geeft, is dit degene.

Beste tafel: €174. Het menu komt van het historische restaurant Maxim’s de Paris, de raamplaats is gegarandeerd in de inclusies in plaats van afhankelijk van de avond, en een Champagne-aperitief, wijn, water en koffie of thee zitten bij de prijs in, net als een live zanger-pianist. Vijfenzeventig minuten, 592 reviews met een 4,5. Het is de hoogste prijs op deze site, en wat je koopt is de tafel, niet de uren. €105 is hetzelfde instinct voor minder — drankjes inbegrepen, glazen overkapping, 4,6 uit 496 reviews.

Beste voor twee: €117. Twee uur, een seizoensmenu van drie gangen van de chef, een glas Champagne, en een live zanger voor een warme en elegante zaal; 405 reviews met een 4,4. Wil je liever een rustige zaal, dan vaart €84 met de Capitaine Fracasse dezelfde twee uur, met glazen overkapping en een panoramisch buitenterras, met een 4,3 uit 2.377 reviews. De pagina cruisen voor twee vergelijkt ze grondig.

Beste korte vaart: €105. Vijfenzeventig minuten vanaf de voet van de Eiffel Tower op een boot met glazen overkapping, langs Les Invalides, het Parlement en Notre-Dame, met een diner van drie gangen en de drankjes in de prijs: aperitief, wijn, mineraalwater en koffie. 4,6 uit 496 reviews, de op een na hoogste beoordeling op de site. €92 is dezelfde duur met 5.915 reviews erachter als je het uitgebreidere trackrecord wilt.

Beste avond uit: €71. Tweeënhalf uur aan boord van de Diamant Bleu met een driegangenmenu van dinsdag tot zaterdag, een all-you-can-eat buffet op alleen zondagen, een chef aan boord, live zangers, een groot bovendek voor de Eiffel Tower, en een dj-set met dansvloer als afsluiter. 2.978 reviews met een 4,4, en de laagste kosten per uur in de tabel hieronder. Het is de enige vermelding hier die eindigt met dansen.

Beste bij daglicht: €83. Twee uur vanaf de Eiffel Tower op een boot met glazen overkapping langs Notre-Dame, met een all-inclusive à la carte lunch, een kaasgang bij de Privilege- en Premier-services, en aperitief, wijn, mineraalwater en koffie of thee inbegrepen. Met een 4,8 uit 5.268 reviews heeft deze de hoogste beoordeling op deze hele site — een vaart bij daglicht is simpelweg makkelijker goed te krijgen.

De meest beoordeelde: €69. Een uur en drie kwartier, traditionele Franse cocottekeuken met voorgerecht, hoofdgerecht, dessert en mineraalwater, en een buitenterras voor panoramische uitzichten. 11.893 reviews, meer dan welke andere vaart op deze rivier dan ook, met een 4,3. Dat volume is op zichzelf al een argument.

Elke vaart, actuele prijs

Elke dinercruise in Parijs, actuele prijs

Alle veertien vaarten met hun actuele beoordelingen, zodat u elk oordeel hierboven kunt toetsen aan de cijfers waarop het is gebaseerd.

CruiseDuurPrijsInbegrepenPrijs per uurBeoordeling
Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziekDrie gangen en live muziek2,5 u€121Drie gangen en live muziek€48.444.7 · 8,505
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de SeineDiner met panoramische ramen105 min€69Diner met panoramische ramen€39.324.3 · 11,893
Gourmet dinercruise met 3 gangen op de SeineGourmetmenu met drie gangen75 min€92Gourmetmenu met drie gangen€73.394.3 · 5,915
Bistronomische dinercruise op de SeineBistronomisch menu op de Seine2 u€62Bistronomisch menu op de Seine€31.194.2 · 5,732
Lunchcruise met 3 gangen vanaf de EiffeltorenDrie gangen lunch vanaf de toren2 u€83Drie gangen lunch vanaf de toren€41.744.8 · 5,268
Bateaux Mouches® dinercruise op de SeineDinerservice van Bateaux Mouches2,5 u€121Dinerservice van Bateaux Mouches€48.444.5 · 4,267
Gourmet dinercruise op de Seine met live muziekGourmetdiner met live muziek2,5 u€71Gourmetdiner met live muziek€28.264.4 · 2,978
Romantische cruise met 3 gangen diner op de SeineDrie gangen diner voor twee2 u€84Drie gangen diner voor twee€42.204.3 · 2,377
Lunchcruise met 3 gangen op de SeineLunchcruise met drie gangen90 min€73Lunchcruise met drie gangen€48.924.4 · 1,567
1 uur sightseeingcruise en 3 gangen bistro-dinerEen uur sightseeing en bistro-diner2,5 u€70Een uur sightseeing en bistro-diner€27.894.4 · 1,525
Vroege avond dinercruise met Paris SeineDinerservice in de vroege avond75 min€92Dinerservice in de vroege avond€73.394.2 · 941
Dinercruise met 3 gangen en wijn op de SeineDrie gangen met wijn inbegrepen75 min€105Drie gangen met wijn inbegrepen€83.674.6 · 496
Champagne dinercruise op de Seine met live muziekChampagnediner met live muziek2 u€117Champagnediner met live muziek€58.254.4 · 405
Maxim's dinercruise op de Seine met live muziekDiner bij Maxim's met live muziek75 min€174Diner bij Maxim's met live muziek€1394.5 · 592

Kies op basis van de avond

De zes soorten avonden, en welke cruise elk wint

Eén rij per soort avond. Alles in de derde kolom komt uit de eigen inclusies en highlights van het aanbod.

De avond die u wiltHoe langWaarom dezeDe cruise
De volledige avonddiner, muziek, tijd om te zitten2,5 uDrie of vier à la carte gangen op een glazen boot vanaf de Eiffel Tower met live entertainment; 8.505 reviews met 4,7, onze topkeuze€121
Het laagste tariefvolledige service, minder geld2 uDrie bistronomische gangen met butlers aan tafel op een panoramische boot met een buitenterras; 5.732 reviews€62
De fijnste tafelde zaal, niet de uren75 minHet menu van Maxim’s de Paris, een Champagne-apéritif, wijn en koffie, gegarandeerd plaats aan het raam, een live zanger-pianist; 592 reviews met 4,5€174
Een avond voor tweerustige zaal of een zanger2 uEen seizoensmenu van de chef met een glas Champagne en een live zanger; of de Capitaine Fracasse, met glazen wanden en een buitenterras€117, €84
Een korte cruisediner, daarna is de avond van u75 minEen boot met glazen overkapping vanaf de Eiffel Tower met aperitief, wijn, water en koffie in de prijs; 4,6, de op één na hoogste beoordeling hier€105
Liever daglichtde oevers, niet de lichtjes2 uEen all-inclusive à la carte lunch met drankjes vanaf de Eiffel Tower langs Notre-Dame; 4,8 uit 5.268 reviews, de hoogste beoordeling op deze site€83

Boek direct

De vier duidelijke antwoorden

Beste totaal, beste prijs-kwaliteit, de fijnste tafel en de best beoordeelde vaartocht op de site.

Dinercruise van 3 gangen op de Seine met livemuziek
Onze topkeuze8.505 beoordelingen
2,5 u

Dinercruise van 3 gangen op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8.505 beoordelingen

  • 2,5 uur, drie gangen en livemuziek
  • Tweeënhalf uur op het water
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Bistronomische dinercruise op de Seine
Laagste prijs hier5.732 beoordelingen
2 u

Bistronomische dinercruise op de Seine

★ 4.2 · 5.732 beoordelingen

  • 2u, bistronomisch menu op de Seine
  • Hier het laagste tarief
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
€62€31.19 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Dinercruise van Maxim's op de Seine met livemuziek
Vijfenzeventig minuten592 beoordelingen
75 min

Dinercruise van Maxim's op de Seine met livemuziek

★ 4.5 · 592 beoordelingen

  • 1,25 uur, Maxim's diner met livemuziek
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€174€139 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren
Twee uur in daglicht5.268 beoordelingen
2 u

Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren

★ 4.8 · 5.268 beoordelingen

  • Twee uur, driegangenlunch vanaf de toren
  • Twee uur bij daglicht
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€83€41.74 / uur
Beschikbaarheid bekijken→

Wanneer varen

Verandert het seizoen het antwoord?

Voor de meeste van deze verdicts niet — de boot, het menu en de beoordeling zijn in februari hetzelfde als in juni. Waar de kalender het antwoord wél verandert, is het open dek, en hoe ver vooruit je moet boeken.

apr–jun

Lente tot vroege zomer

De enige periode waarin een buitenterras het verdict verandert: €62 en €69 worden beide beter dan hun prijs doet vermoeden, en het bovendek op €121 is het klimmen waard.

jul–aug

Hoogzomer

De antwoorden blijven staan, maar het boekingsvenster wordt kleiner. €121 heeft op het boekingsplatform het label 'waarschijnlijk uitverkocht', en €69 ook. Boek een paar weken vooruit in plaats van in de week zelf.

sep–okt

Herfst

Rustigere tafels, eerder licht, en de boten met glazen wanden schuiven op: €92, €84 en €105. Onze topkeuze €121 blijft ongewijzigd — de zaal is het hele jaar gesloten.

nov–mrt

Winter

De stad is vroeg verlicht, dus een vaartocht van vijfenzeventig minuten levert niets in: €105 en €174 zijn hier het meest verstandig. Alleen de terrasverdicts vallen stil. Controleer de kalender op de boekingspagina voor jouw datum.

Fouten

Zes fouten die mensen maken bij het kiezen van de beste dinercruise

Elk van deze fouten zet mensen op de verkeerde boot voor de avond die ze voor ogen hadden.

  • 1. De hoogste beoordeling aanzien voor de beste cruise

    De hoogste beoordeling op deze site is van een lunchcruise, €83 met een 4,8, en de tweede van €105 met een 4,6 uit 496 beoordelingen. Geen van beide is voor de meeste mensen de beste avond. Beoordeling en aantal moet je samen lezen — daarom is onze topkeuze €121 met een 4,7 uit 8.505.

  • 2. De laagste beoordelingen negeren in plaats van ze te lezen

    €62 scoort een 4,2 en €92 een 4,2. Dat zijn de laagste hier en ze zijn het weten waard. Het zijn ook 5.732 en 941 mensen die een volledig diner boekten en grotendeels kregen waarvoor ze betaalden. Lees het cijfer, en lees dan uit hoeveel mensen het bestaat.

  • 3. Kiezen op prijs zonder op vaartijd te letten

    €174 en €71 liggen bijna twee uur uit elkaar op het water. De een is de fijnste tafel op de rivier; de ander de langste avond voor je geld. Geen van beide is beter — maar ze beantwoorden verschillende vragen.

  • 4. Een rustige boot boeken voor een feest

    Slechts vijf van de veertien vermelden livemuziek, en alleen €71 vermeldt een dansvloer. Als de avond een verjaardag of jubileum is, is die regel belangrijker dan het menu.

  • 5. Aannemen dat de raamplaats bij de prijs inbegrepen is

    Die is gegarandeerd op €174 en wordt als zitplaatsoptie verkocht op €105. Overal elders wordt de plaats op de dag zelf toegewezen. Boek de boot die het zwart op wit zet als het voor jou belangrijk is.

  • 6. Te laat beslissen

    De beste antwoorden hier zijn ook de meest geboekte, en verschillende van deze aanbiedingen vragen je uren vooruit te boeken — vijf uur op €174. Een paar weken vooraf houdt de keuze open, en gratis annulering staat op deze boekingspagina's.

Checklist

Vijf vragen die u uw eigen antwoord geven

Beantwoord deze vijf en de beste cruise voor u kiest zichzelf.

  • Wilt u een avond of een diner?

    Tweeënhalf uur voor €121 of vijfenzeventig minuten voor €105. Dat is de eerste splitsing, en al het andere volgt daaruit.

  • Wilt u muziek in de zaal?

    Vijf vaarten vermelden het. Zo ja, €121 heeft het diepste aanbod en €71 de dansvloer. Zo nee, dan zijn de andere negen de lijst.

  • Hoeveel van de prijs moet het tafelen zijn?

    Van drie bistronomische gangen voor €62 tot het menu van Maxim’s voor €174. De regel met inbegrepen extra's vertelt u precies wat er op tafel komt.

  • Zijn de drankjes inbegrepen?

    €105, €83 en €174 rekenen ze in de prijs. Andere vermelden alleen water, of Champagne bij geselecteerde opties. Het verandert de werkelijke kosten van de avond.

  • Gratis annulering

    Getoond op de boekingspagina voor deze vaarten. Boek het beste antwoord vroeg en houd de mogelijkheid om van gedachten te veranderen.

Al besloten? Onze topkeuze is €121 — tweeënhalf uur, drie of vier gangen en live entertainment, 8.505 beoordelingen met een 4,7. De laagste dinerprijs op de rivier is €62, en de fijnste tafel is €174.

Vergelijk alle veertien vaarten→

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over de beste dinercruise in Parijs

Wat is de beste dinercruise in Parijs?

€121 voor de meeste mensen: tweeënhalf uur vanaf de Eiffeltoren op een volledig glazen boot, een all-inclusive à la carte diner van drie of vier gangen en live entertainment door een zanger, met een 4,7 uit 8.505 beoordelingen. Het is onze topkeuze en de sterkste combinatie van beoordeling en volume voor een avondvaart op deze rivier.

Welke dinercruise in Parijs heeft het beste eten?

€174 op basis van wat de aanbiedingen vermelden: het menu komt van het historische restaurant Maxim’s de Paris en de prijs omvat een Champagne-apéritief, wijn, water en koffie of thee. €71 noemt een chef aan boord en vers bereide seizoensproducten, en €121 serveert drie of vier à la carte gangen met wijn volgens het menu dat u kiest.

Wat is de beste goedkope dinercruise in Parijs?

€62 — de laagste dinerprijs op de Seine, met drie bistronomische gangen, butlers die aan tafel serveren, een buitenterras en twee uur op het water, met een 4,2 uit 5.732 beoordelingen. €69 volgt dichtbij met het grootste aantal op de site: 11.893 beoordelingen.

Welke dinercruise in Parijs is het beste voor een stel?

€117 voor twee uur met een seizoensmenu van drie gangen, een glas Champagne en een live zanger; of €84 aan boord van de Capitaine Fracasse, met glazen wanden en een panoramisch buitenterras, met een 4,3 uit 2.377 beoordelingen. Als de plek bij het raam belangrijk is, garandeert €174 die.

Is Bateaux Mouches de beste dinercruise in Parijs?

Het is de bekendste, en op deze rivier is het een sterke avond: tweeënhalf uur, een à la carte maaltijd van drie of vier gangen met wijn, live muzikanten op piano en viool, ramen beneden en een bovendek met 360° uitzicht boven, met een 4,5 uit 4.267 beoordelingen. Onze topkeuze blijft €121, op basis van volume. De pagina over Bateaux Mouches zet uiteen wat de service omvat.

Hoeveel mag een goede dinercruise in Parijs kosten?

Tussen €62 en €121 dekt de meeste sterke vaarten hier, met €174 bovenaan voor de tafel van Maxim’s. Wat het bedrag bepaalt, is de duur van de vaart en wat er in de prijs is inbegrepen — de prijspagina splitst het uit.

Ga dieper

Meer over dinercruises op de Seine in Parijs

3-gangen dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8,505 reviews · Gratis annulering 24 u

€121onze topkeuze Controleer datums→