Paris Dinner Cruises
Bekijk cruises

Het menu

Menu dinercruise Parijs: wat er echt op tafel komt

Elke vaart op deze rivier wordt verkocht met foto's van eten en heel weinig woorden erover. Deze pagina doet het omgekeerde. Ze loopt alle veertien aanbiedingen op deze site langs en vermeldt alleen wat elk aanbod over de maaltijd zegt: hoeveel gangen er komen, of er een drank in de prijs is genoemd, en hoeveel tijd u op het water heeft terwijl het wordt geserveerd. Dat loopt van drie gangen zonder drank voor €62, via drie gangen met aperitief, wijn, water en koffie voor €105, tot drie of vier gangen à la carte over tweeënhalf uur voor €121. Geen enkel gerecht is hier verzonnen, want geen enkel aanbod publiceert er een.

Een driegangenmenu geserveerd aan een tafel aan boord van een dinercruise op de Seine in Parijs

Snel antwoord

Het korte antwoord. Drie gangen is de norm op de Seine: een voorgerecht, een hoofdgerecht en een dessert, genoemd bij tien van de veertien aanbiedingen hier. Twee vaarten werken à la carte en geven u drie of vier gangen, afhankelijk van de menuoptie die u kiest, €121 en €121, en beide duren tweeënhalf uur. Drank is de echte variabele. Zes aanbiedingen noemen die in de prijs, en ze zijn niet gelijkwaardig: €105 noemt een aperitief, wijn, mineraalwater en koffie; €174 noemt een champagneaperitief met wijn, water en koffie of thee; €117 noemt een glas champagne; €70 noemt één drank naar keuze. €62 en €84 noemen de maaltijd en niets te drinken. Wat geen enkel aanbod publiceert, zijn de gerechten zelf, en deze pagina gokt er niet naar.

Wat er op tafel komt, in één oogopslag

De standaard op deze rivier
Drie gangenvoorgerecht, hoofdgerecht en dessert, genoemd bij tien van de veertien aanbiedingen
Vaartochten met drie of vier gangen
Twee, beide à la carte€121 en €121, het aantal bepaald door de menuoptie
Vaartochten die drankjes in de prijs noemen
Zes van veertien€70 · €105 · €174 · €117 · €121 · €83
Meest uitgebreide drankregel
€105 en €174aperitief, wijn, water en koffie of thee, bij beide genoemd
Het enige zondagse verschil
€71drie gangen van dinsdag tot zaterdag, alleen op zondag een all-you-can-eat buffet
De enige die aan wal wordt geserveerd
€70een cruise van een uur plus een driegangendiner in een bistro aan de kade
Laagste prijs met diner genoemd
€62twee uur, een bistronomisch driegangendiner, 5.732 beoordelingen met een 4,2
Langste tijd aan tafel
Tweeënhalf uur€121 · €121 · €71 · €70

Begin hier

Waarom niemand de gerechten vermeldt, en wat u in plaats daarvan moet lezen

De aanbieders publiceren de vorm van de maaltijd, niet de gerechten. Die vorm is wat verschilt.

Als u twintig minuten hebt gezocht naar wat er nu werkelijk wordt geserveerd tijdens een dinercruise hier, kent u het probleem al: de aanbiedingen beschrijven de Franse keuken, gastronomische menu's en seizoensproducten, en bijna nooit een gerecht. Dat is niet zozeer ontwijkend als wel hoe deze keukens werken. Menu's veranderen met het seizoen en met het serviceniveau dat u boekt, en een boot die elke avond van het jaar vaart, legt maanden voor uw datum geen vaste kaart vast.

Het eerlijke antwoord op “wat voor eten krijg je op een dinercruise over de Seine” is dus: wat de aanbieding vermeldt, en dat is de structuur in plaats van de inhoud. En die structuur is echt nuttig, want die verschilt veel meer tussen vaartochten dan het eten zelf waarschijnlijk doet. Drie gangen of vier. Drankjes in de prijs of drankjes op eigen rekening. Vijfenzeventig minuten aan tafel of tweeënhalf uur. Die drie regels zijn de hele beslissing, en ze staan allemaal vermeld.

Deze pagina zet ze op een rij voor alle veertien vaartochten en verder niets. U vindt hieronder nergens een voorbeeldgerecht, een wijnnaam of een beschrijving van een bord, want niets daarvan wordt door de aanbieders vermeld, en het verzinnen zou erger zijn dan het weglaten — u zou gaan zitten met een verwachting van iets specifieks dat niemand ooit heeft beloofd.

Eén nuttig patroon voor de details. Op deze rivier is het aantal gangen opvallend stabiel: tien van de veertien aanbiedingen noemen er drie, het formaat waarop de hele niche draait. Wat een avond van €62 werkelijk onderscheidt van een avond van €174 is niet het aantal borden, maar alles eromheen — welke keuken, wat er wordt geschonken, hoe lang de boot vaart en, bij één vaartocht, wat er op zondag gebeurt. Lees die regels en u weet wat u koopt.

Het laatste dat het vermelden waard is: als de maaltijd het doel van de avond is en niet de rivier, dan serveren de twee lunchvaartochten hetzelfde eten in daglicht voor minder. Ze staan op deze site als buren en niet als het hoofdevenement, maar €83 noemt de meest volledige maaltijd van alle aanbiedingen hier.

Gang na gang

Wat elk van de veertien arrangementen belooft

Tien vaarten noemen drie gangen. Wat ze onderscheidt, is de drankregel en de klok.

Drie of vier gangen, à la carte. Bij twee vaarten bepaalt de menukeuze hoeveel borden er komen. €121 staat voor een all-inclusive à la carte diner van drie of vier gangen, afhankelijk van het gekozen menu, met champagne en hapjes bij sommige opties, gedurende tweeënhalf uur, en heeft 8.505 beoordelingen met een 4,7. €121 staat voor dezelfde à la carte structuur van drie of vier gangen en gaat verder in wat er wordt geschonken: een glas wijn bij het ene menu, een halve fles bij het andere, een halve fles wijn of champagne bij het derde. 4.267 beoordelingen met een 4,5.

Drie gangen met de drankjes benoemd. €105 staat voor een voorgerecht, een hoofdgerecht en een dessert met aperitief, wijn, mineraalwater en koffie, gedurende vijfenzeventig minuten, met een 4,6 uit 496 beoordelingen — de best beoordeelde avondvaart hier. €174 staat voor drie gangen van Maxim's de Paris met een champagne-aperitief, wijn, water en koffie of thee, eveneens gedurende vijfenzeventig minuten, tegen de hoogste prijs op deze site. €117 staat voor drie gangen uit een seizoensmenu met een glas champagne, gedurende twee uur. €70 is de uitzondering: een sightseeingcruise van een uur en daarna een driegangendiner in een bistro aan de kade bij de Eiffel Tower, met één drankje inbegrepen — een glas wijn, een biertje of een frisdrank — en je kunt de cruise voor of na de maaltijd maken.

Drie gangen met een warme drank. €92 staat voor drie gangen met koffie of thee, en champagne bij sommige opties, gedurende vijfenzeventig minuten. €92 staat voor drie gangen met koffie of thee van dezelfde duur, met een eerdere vaart in de avond. Beide zijn glasbootvaarten en beide zijn duidelijk over wat ze zijn.

Drie gangen, geen drankje benoemd. €62 staat voor een bistronomisch driegangendiner op een panoramische boot met een buitenterras, instappen bij Pont Alexandre III, gedurende twee uur — de laagste prijs op deze site, met 5.732 beoordelingen en een 4,2. €84 staat voor een gastronomisch driegangendiner op een glazen boot met een panoramisch buitenterras, gedurende twee uur, 2.377 beoordelingen met een 4,3. Bij beide is alles wat je drinkt voor eigen rekening.

Die met een waterregel en een zondagsregel. €71 staat voor een driegangendiner van dinsdag tot zaterdag en een onbeperkt buffet op alleen zondagen, bereid door een chef aan boord met seizoensproducten, met een halve fles water voor twee in de prijs en een vegetarische of veganistische maaltijd op aanvraag. Tweeënhalf uur, 2.978 beoordelingen met een 4,4. Als de dag die je boekt een zondag is, boek je een andere maaltijd dan die in de meeste beoordelingen.

De panoramische vaart. €69 staat voor een voorgerecht, een hoofdgerecht en een dessert met mineraalwater, gedurende een uur en drie kwartier, met een buitenterras. Het heeft 11.893 beoordelingen met een 4,3 — veruit het grootste aantal beoordelingen op deze site, wat je vertelt hoeveel mensen deze specifieke drie gangen hebben gegeten.

En de twee lunchvaarten. €83 staat voor de meest complete maaltijd hier: een driegangenlunch met voorgerecht, hoofdgerecht en dessert, met een kaasgang toegevoegd bij twee van de service-opties, en dranken benoemd als aperitief, wijn, mineraalwater en koffie of thee, gedurende twee uur vanaf de Eiffel Tower. De beoordeling is 4,8 uit 5.268 beoordelingen, de hoogste op deze site. €73 staat voor een selectie van voorgerechten, een keuze uit hoofdgerechten en een dessert met koffie, gedurende negentig minuten.

Hoe het werkt

Alle veertien, op basis van wat de listing over de maaltijd vermeldt

Elke regel hier is overgenomen uit de tekst van de listing. Afzonderlijke gerechten, wijnnamen en menukaarten worden niet door de aanbieders gepubliceerd, dus die staan niet op deze pagina.

TariefWat de listing als maaltijd vermeldtDranken die in het tarief worden genoemdDuur
€121Drie of vier gangen, à la carteChampagne en hapjes bij sommige optiesTweeënhalf uur
€121Drie of vier gangen, à la carteWijn per menu: een glas, een halve fles, of een halve fles wijn of champagneTweeënhalf uur
€69Voorgerecht, hoofdgerecht, dessertMineraalwaterEen uur en drie kwartier
€92Drie gangenKoffie of thee; champagne bij sommige optiesVijfenzeventig minuten
€62Drie gangenNiet genoemd in het tariefTwee uur
€71Drie gangen van dinsdag tot zaterdag; buffet op zondagEen halve fles water voor twee personenTweeënhalf uur
€84Drie gastronomische gangenNiet genoemd in het tariefTwee uur
€70Drie gangen, geserveerd aan de kade na een cruise van een uurEén drankje: een glas wijn, een biertje of een frisdrankTweeënhalf uur
€92Drie gangenKoffie of theeVijfenzeventig minuten
€105Voorgerecht, hoofdgerecht, dessertAperitief, wijn, mineraalwater en koffieVijfenzeventig minuten
€117Drie gangen van een seizoensmenuEen glas champagneTwee uur
€174Drie gangen van Maxim'sChampagneaperitief, wijn, water, koffie of theeVijfenzeventig minuten
€83Drie gangen; een kaasgang bij twee van de optiesAperitief, wijn, mineraalwater en koffie of theeTwee uur
€73Voorgerechten, een keuze uit het hoofdgerecht, dessertKoffie of theeNegentig minuten

Elke vaart, actueel tarief

Elke vaart, actueel tarief

Alle veertien vaarten op deze site, met de duur, wat het tarief dekt en de kosten per uur op basis van de opgegeven duur.

CruiseDuurPrijsInbegrepenKosten per uurBeoordeling
Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziekDrie gangen en live muziek2,5 u€121Drie gangen en live muziek€48.444,7 · 8.505
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de SeineDiner met panoramische ramen105 min€69Diner met panoramische ramen€39.324,3 · 11.893
Gourmet dinercruise met 3 gangen op de SeineDriegangenmenu van hoge kwaliteit75 min€92Driegangenmenu van hoge kwaliteit€73.394,3 · 5.915
Bistronomische dinercruise op de SeineBistronomisch menu op de Seine2 u€62Bistronomisch menu op de Seine€31.194,2 · 5.732
Lunchcruise met 3 gangen vanaf de EiffeltorenDriegangenlunch vanaf de toren2 u€83Driegangenlunch vanaf de toren€41.744,8 · 5.268
Bateaux Mouches® dinercruise op de SeineDinerservice van Bateaux Mouches2,5 u€121Dinerservice van Bateaux Mouches€48.444,5 · 4.267
Gourmet dinercruise op de Seine met live muziekGourmetdiner met live muziek2,5 u€71Gourmetdiner met live muziek€28.264,4 · 2.978
Romantische cruise met 3 gangen diner op de SeineDriegangendiner voor twee2 u€84Driegangendiner voor twee€42.204,3 · 2.377
Lunchcruise met 3 gangen op de SeineLunchcruise met drie gangen90 min€73Lunchcruise met drie gangen€48.924,4 · 1.567
1 uur sightseeingcruise en 3 gangen bistrodinerEen uur sightseeing en bistrodiner2,5 u€70Een uur sightseeing en bistrodiner€27.894,4 · 1.525
Vroege avond dinercruise met Paris SeineDinerservice in de vroege avond75 min€92Dinerservice in de vroege avond€73.394,2 · 941
Dinercruise met 3 gangen en wijn op de SeineDrie gangen met wijn inbegrepen75 min€105Drie gangen met wijn inbegrepen€83.674,6 · 496
Champagne dinercruise op de Seine met live muziekChampagnediner met live muziek2 u€117Champagnediner met live muziek€58.254,4 · 405
Maxim's dinercruise op de Seine met live muziekDiner bij Maxim's met live muziek75 min€174Diner bij Maxim's met live muziek€1394,5 · 592

Wat te boeken

De vergelijking, met een oordeel

Drie gangen is het format. De drankregel en de klok bepalen waar uw geld echt naartoe gaat.

Wilt u de meest volledige tafel: €174. Drie gangen uit een keuken met een naam erachter, een champagne-aperitief met wijn, water en koffie of thee, en plaats aan het raam. Vijfenzeventig minuten voor €139 per uur, 592 beoordelingen met een 4,5.

Wilt u drank in de prijs zonder het hoogste tarief: €105. Voorgerecht, hoofdgerecht en dessert met een aperitief, wijn, mineraalwater en koffie, met een 4,6 uit 496 beoordelingen — de best beoordeelde avondvaart hier.

Wilt u de langste tijd aan tafel: €121. Drie of vier gangen à la carte over tweeënhalf uur met een zanger aan boord, 8.505 beoordelingen met een 4,7. €121 evenaart de lengte en noemt de wijn per menu.

Als het totaal de doorslag geeft: €62. Een bistronomisch driegangendiner over twee uur voor €31.19 per uur, 5.732 beoordelingen met een 4,2. Drank zit niet in de prijs, dus reken die erbij wanneer u vergelijkt.

Als de maaltijd belangrijker is dan het tijdstip: €83. De meest complete maaltijd die op deze site wordt genoemd — drie gangen, een kaasgang bij twee van de opties, en een aperitief, wijn, water en koffie of thee — over twee uur, met een 4,8 uit 5.268 beoordelingen.

Het oordeel. Boek €121. Op basis van het bewijs is dit de sterkste tafel op deze rivier: drie of vier gangen à la carte in plaats van een vaste drie, champagne en hapjes bij sommige opties, tweeënhalf uur om het door te werken, een zanger terwijl u dat doet, en 8.505 beoordelingen met een 4,7 erachter — een aantal dat niets anders hier evenaart, behalve de panoramische vaart, die een kortere en eenvoudigere avond is. Wilt u de drank volledig gedekt tegen een lager totaal, dan noemt €105 meer in de prijs dan alles behalve €174 en is het de best beoordeelde avond op de site. En als de keuken de hele reden is dat u boekt, dan is €174 de enige vaart hier die daarmee vooroploopt.

Hoe u er komt

De vormen die een maaltijd op deze rivier aanneemt

Gegroepeerd op wat de aanbiedingen vermelden. Niets hier is afgeleid uit foto's.

Vorm van de maaltijdHoe gangbaar het isWat de aanbiedingen vermeldenWaar het voorkomt
Drie gangenDe standaard op deze rivierVoorgerecht, hoofdgerecht en dessert, genoemd in tien van de veertien aanbiedingen€62 tot €174
Drie of vier gangenGekozen wanneer u de menuoptie selecteertTwee aanbiedingen werken à la carte, met het aantal gangen bepaald door de optie€121 · €121
Een kaasgangBij twee opties van één aanbiedingGenoemd bij de lunchvaart voor de twee hoogste serviceniveaus€83
Een zondagsbuffetEén aanbieding, één dagOnbeperkt eten, alleen op zondag; drie gangen van dinsdag tot zaterdag€71
Diner op de kadeEén aanbieding serveert aan walEen sightseeingcruise van een uur plus een driegangendiner in een bistro aan de kade€70
Vegetarisch of veganistischGenoemd bij één aanbieding, op verzoekVooraf geregeld in plaats van aan boord gekozen€71
Drankjes inbegrepenZes van de veertien vermelden zeVan één drankje tot een aperitief, wijn, water en koffie€70 tot €174

Wanneer gaan

Seizoensmenu's bewegen mee met de kalender; de opzet niet

Verschillende aanbiedingen omschrijven hun producten als seizoensgebonden. Dat betekent dat de kaart door het jaar heen verandert, terwijl het aantal gangen gelijk blijft. Wat de kalender echt voor u verandert, is hoe makkelijk de datum te boeken is.

April – juni

Terassen open, producten wisselen

Een goede periode voor de vaarten met buitendek, waaronder €62 en €84, beide twee uur met drie gangen.

Juli – augustus

De volste boten van het jaar

Boek vroeg voor de meest beoordeelde tafels: €121 met 8.505 beoordelingen en €69 met 11.893.

September – oktober

Rustigere tafels, verlichte ramen

Makkelijkere datums en een volledig verlichte stad door het glas. Goed voor €121, waar de wijnlijn verandert met het menu dat u kiest.

November – december

Korte avonden, lange diners

De salon is nu de hele avond. €105 en €174 noemen de volste dranklijnen op vijfenzeventig minuten.

Januari – maart

De makkelijkste maanden om een tafel te boeken

De rustigste periode op de rivier. €71 bij €28.26 per uur gaat het verst — drie gangen van dinsdag tot zaterdag, buffet op zondag.

Veelgemaakte fouten

Zes dingen die mensen verkeerd inschatten over het eten

De terugkerende fout is de foto's lezen in plaats van de twee regels die daadwerkelijk vermeld staan.

  1. Een gepubliceerde menukaart verwachten. Geen enkele listing op deze rivier vermeldt de gerechten. Wat ze publiceren is het aantal gangen, of er een drankje bij zit en hoe lang de vaart duurt — en dat zijn nu juist de regels die echt verschillen.
  2. Ervan uitgaan dat er een drankje bij het diner zit. Zes van de veertien noemen er een. €62 en €84 noemen de maaltijd en niets om te drinken.
  3. €71 boeken voor een zondag in de verwachting van drie gangen. Zondag is op die vaart een all-you-can-eat buffet; drie gangen lopen van dinsdag tot zaterdag. Beide staan in de listing vermeld.
  4. Tarieven vergelijken zonder naar de klok te kijken. €92 en €92 serveren beide drie gangen in vijfenzeventig minuten; €62 serveert er drie in twee uur voor minder. Per uur zijn dat heel verschillende avonden.
  5. Missen dat één diner aan wal wordt geserveerd. €70 is een sightseeingcruise van een uur plus een driegangendiner in een bistro aan de kade bij de Eiffel Tower, geen maaltijd op het water.
  6. De lunchvaarten over het hoofd zien. €83 noemt drie gangen, een kaasgang bij twee opties en een volledig assortiment dranken gedurende twee uur, met een 4,8 uit 5.268 beoordelingen — de meest complete maaltijd op deze site.

Voordat je boekt

Een controle van vijf regels voordat je ergens voor betaalt

Een halve minuut op de listing bepaalt wat er op je tafel komt.

  • Tel de gangen die de listing noemt

    Drie bij tien van de veertien. Drie of vier à la carte bij €121 en €121, bepaald door de menuoptie die je kiest.

  • Lees de drankenregel, niet de foto's

    Vermeld bij €105, €174, €117, €70, €121 en €83. Niet vermeld bij €62 of €84.

  • Controleer de dag als je €71 boekt

    Drie gangen van dinsdag tot zaterdag, een all-you-can-eat buffet alleen op zondag.

  • Controleer een dieetwens voordat je boekt, niet aan boord

    €71 noemt een vegetarische of veganistische maaltijd op verzoek. Waar een listing niets zegt, vraag het de operator via de boeking in plaats van aan te nemen.

  • Controleer de duur tegenover de maaltijd

    Vijfenzeventig minuten bij €92, €92, €105 en €174. Twee uur bij €62 en €84. Tweeënhalf bij €121 en €121.

Klaar om te boeken? Drie of vier gangen in tweeënhalf uur kost €121, drie gangen met de genoemde drankjes is €105, en het laagste tarief met diner inbegrepen is €62.

Bekijk alle 14 afvaarten en tarieven→

Boek direct

Elke dinercruise op deze site

Veertien actuele aanbiedingen met de prijs, de duur en de kosten per uur op elke kaart — drie gangen, vier gangen à la carte, en de zes vaarten met een drankje in de prijs.

Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziek
Onze topkeuze8.505 reviews
2,5 u

Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziek

★ 4.7 · 8.505 reviews

  • 2,5 uur, drie gangen en livemuziek
  • Tweeënhalf uur op het water
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Check beschikbaarheid→
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine
Waarschijnlijk snel uitverkocht11.893 reviews
105 min

Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine

★ 4.3 · 11.893 reviews

  • 1,75 uur, diner met panoramische ramen
  • Een uur vijfenveertig op de Seine
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€69€39.32 / uur
Check beschikbaarheid→
Gourmet dinercruise met 3 gangen op de Seine
Vertrekt vanaf de Eiffel Tower5.915 reviews
75 min

Gourmet dinercruise met 3 gangen op de Seine

★ 4.3 · 5.915 reviews

  • 1,25 uur, driegangenmenu gourmet
  • Vertrekt vanaf de Eiffeltoren
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Check beschikbaarheid→
Bistronomische dinercruise op de Seine
Laagste prijs hier5.732 reviews
2 u

Bistronomische dinercruise op de Seine

★ 4.2 · 5.732 reviews

  • 2u, bistronomisch menu op de Seine
  • Hier het laagste tarief
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
€62€31.19 / uur
Check beschikbaarheid→
Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffel Tower
Twee uur in daglicht5.268 reviews
2 u

Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffel Tower

★ 4.8 · 5.268 reviews

  • Twee uur, driegangenlunch vanaf de toren
  • Twee uur bij daglicht
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€83€41.74 / uur
Check beschikbaarheid→
Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine
Tweeënhalf uur4.267 reviews
2,5 u

Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine

★ 4.5 · 4.267 reviews

  • 2,5 uur, dinerservice Bateaux Mouches
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Check beschikbaarheid→
Gourmet dinercruise op de Seine met live muziek
Tweeënhalf uur2.978 reviews
2,5 u

Gourmet dinercruise op de Seine met live muziek

★ 4.4 · 2.978 reviews

  • 2,5 uur, gourmetdiner met livemuziek
  • Tweeënhalf uur
  • Meerdaagse trip
  • Gratis annuleren
€71€28.26 / uur
Check beschikbaarheid→
Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine
Twee uur op de rivier2.377 reviews
2 u

Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine

★ 4.3 · 2.377 reviews

  • Twee uur, driegangendiner voor twee
  • Twee uur op de rivier
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€84€42.20 / uur
Check beschikbaarheid→
Lunchcruise met 3 gangen op de Seine
Negentig minuten op de Seine1.567 reviews
90 min

Lunchcruise met 3 gangen op de Seine

★ 4.4 · 1.567 reviews

  • 1,5 uur, lunchcruise met drie gangen
  • Negentig minuten op de Seine
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€73€48.92 / uur
Check beschikbaarheid→
Sightseeingcruise van 1 uur en bistrodiner met 3 gangen
Tweeënhalf uur1.525 reviews
2,5 u

Sightseeingcruise van 1 uur en bistrodiner met 3 gangen

★ 4.4 · 1.525 reviews

  • 2,5 uur, sightseeinguur en bistrodiner
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€70€27.89 / uur
Check beschikbaarheid→
Vroege dinercruise in de avond met Paris Seine
Vijfenzeventig minuten941 reviews
75 min

Vroege dinercruise in de avond met Paris Seine

★ 4.2 · 941 reviews

  • 1,25 uur, vroeg avonddiner
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Check beschikbaarheid→
Dinercruise met 3 gangen en wijn op de Seine
Vijfenzeventig minuten496 reviews
75 min

Dinercruise met 3 gangen en wijn op de Seine

★ 4.6 · 496 reviews

  • 1,25 uur, drie gangen incl. wijn
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€105€83.67 / uur
Check beschikbaarheid→
Champagne dinercruise op de Seine met live muziek
Twee uur op het water405 reviews
2 u

Champagne dinercruise op de Seine met live muziek

★ 4.4 · 405 reviews

  • Twee uur, champagnediner met livemuziek
  • Twee uur op het water
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€117€58.25 / uur
Check beschikbaarheid→
Maxim's dinercruise op de Seine met live muziek
Vijfenzeventig minuten592 reviews
75 min

Maxim's dinercruise op de Seine met live muziek

★ 4.5 · 592 reviews

  • 1,25 uur, Maxim's diner met livemuziek
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€174€139 / uur
Check beschikbaarheid→

Veelgestelde vragen

Het menu, beantwoord

Welk eten wordt geserveerd tijdens een dinercruise op de Seine?

De aanbiedingen noemen de opbouw, niet de gerechten: drie gangen bij tien van de veertien vaarten hier — een voorgerecht, een hoofdgerecht en een dessert — en drie of vier gangen à la carte bij €121 en €121. Geen enkele aanbieder op deze rivier publiceert de gerechten vooraf, omdat de menu's seizoensgebonden zijn en variëren per gekozen arrangement.

Is het echt een driegangendiner?

Ja, bij tien van de veertien aanbiedingen, die een voorgerecht, een hoofdgerecht en een dessert vermelden. €121 en €121 serveren drie of vier gangen afhankelijk van de menuoptie, en €71 serveert drie gangen van dinsdag tot zaterdag en een buffet op zondag.

Zijn drankjes inbegrepen bij een dinercruise in Parijs?

Bij zes van de veertien. €105 vermeldt een aperitief, wijn, mineraalwater en koffie; €174 een champagneaperitief met wijn, water en koffie of thee; €117 een glas champagne; €70 één drankje naar keuze; €121 wijn volgens het menu; €83 een aperitief, wijn, water en koffie of thee.

Kun je een vegetarische maaltijd aan boord krijgen?

€71 vermeldt een vegetarische of veganistische maaltijd op aanvraag. De andere aanbiedingen noemen geen dieetoptie, dus vraag het de aanbieder via de boeking in plaats van aan te nemen dat er die avond een beschikbaar is.

Welke dinercruise heeft het beste eten?

Op basis van de feiten, niet van smaak: €121 vermeldt het langste menu op het water — drie of vier gangen à la carte — en heeft 8.505 beoordelingen met een 4,7. €174 gaat voorop met de keuken van Maxim's tegen de hoogste prijs hier, en €83 vermeldt de meest complete maaltijd van allemaal met een 4,8 uit 5.268 beoordelingen.

Hoe lang heb je om te eten?

Tussen de vijfenzeventig minuten en tweeënhalf uur, afhankelijk van de vaart. €92, €92, €105 en €174 duren vijfenzeventig minuten; €121, €121, €71 en €70 duren tweeënhalf uur.

Dieper graven

Meer over dinercruises op de Seine in Parijs

3-gangen dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8,505 reviews · Gratis annulering 24 u

€121onze topkeuze Controleer datums→