Paris Dinner Cruises
Bekijk cruises

Live muziek

Dinercruise Parijs met live muziek: welke boten hebben een zanger

Vijf van de veertien afvaarten op deze site noemen live muziek in de aanbieding zelf, en het zijn geen vijf versies van dezelfde avond. €121 zet een zanger in een glazen boot voor tweeënhalf uur en draagt 8.505 reviews op 4,7. €121 noemt muzikanten op piano en viool. €71 voegt een dj-set en een dansvloer na het diner toe. €117 laat een zanger twee uur optreden met een glas champagne op tafel. €174 is vijfenzeventig minuten live jazz tegen het hoogste tarief hier. Deze pagina zet de vijf naast elkaar op de twee punten die echt verschillen: wat er op tafel komt, en hoe lang u op het water bent.

Een live zangeres treedt op in de glazen eetzaal van een dinercruiseboot op de Seine in Parijs

Snel antwoord

Het korte antwoord. €121 is degene die de meeste mensen zouden moeten boeken: tweeënhalf uur, een driegangen- of viergangendiner à la carte afhankelijk van het menu dat u kiest, een zanger aan boord, en 8.505 reviews op 4,7 — het zwaarste bewijs achter welke muziekafvaart dan ook hier. Als het tarief belangrijker is dan de lengte van het menu, geeft €71 u dezelfde tweeënhalf uur met live zangers, een dj-set en een dansvloer daarna, tegen €28.26 per uur, het laagste uurtarief van de vijf. Als u de meest formele tafel op de rivier wilt, is €174 vijfenzeventig minuten met drie gangen van Maxim's, drankjes genoemd in het tarief en een zanger aan de piano. Wat geen van de vijf u vooraf zal vertellen, is de setlist, en wij ook niet: de aanbiedingen noemen de muzikant, niet het repertoire.

Live muziek op de Seine, in één oogopslag

Vaarten met live muziek
Vijf van veertien€121 · €121 · €71 · €117 · €174
Meest beoordeeld
€1218.505 beoordelingen met een 4,7, tweeënhalf uur, een zanger aan boord
Langste tijd op het water
Tweeënhalf uur€121 · €121 · €71
Kortste van de vijf
Vijfenzeventig minuten€174, het hoogste tarief op deze site
Laagste tarief met muziek
€71tweeënhalf uur voor €28.26 per uur, 2.978 beoordelingen
De enige met een dansvloer
€71eerst live zangers, dan een dj-set, beide genoemd in de listing
Instrumenten die genoemd worden
Piano en vioolop €121; de andere vermelden een zanger
Beoordelingen achter de vijf
16.747gewaardeerd tussen 4,4 en 4,7

Begin hier

Muziek is de tweede vraag, niet de eerste

Kies eerst het diner en de duur. Slechts vijf listings hebben een muzikant, en ze bestrijken het hele aanbod.

Zoek je een dinercruise met live muziek, dan lijken in de zoekresultaten alle boten identiek. Dat zijn ze niet. Het verschil zit nauwelijks in de muziek en bijna alles in twee getallen die de listings gewoon vermelden: hoeveel gangen er op tafel komen en hoe lang de boot op de Seine is.

Die twee getallen lopen verder uiteen dan de meeste mensen verwachten. Op deze site duurt de kortste avond vijfenzeventig minuten en de langste tweeënhalf uur — twee keer zo lang. De menu's lopen van een bistronomisch driegangenmenu voor €62 tot de tafel van Maxim's voor €174. Een vaart met een zanger en vijfenzeventig minuten is een heel andere avond dan een vaart met een zanger en tweeënhalf uur, ook al passen beide bij de zoekterm die je intypte.

Behandel de muziek dus als tweede filter. Bepaal eerst wat je op tafel wilt en hoe lang je op het water wilt zijn; kies daarna, uit de vaarten die daaraan voldoen, degene waar een muzikant wordt genoemd. In die volgorde is de keuze eenvoudig, want slechts vijf listings vermelden live muziek, en ze zijn netjes over het aanbod verdeeld: tweeënhalf uur voor €71 en voor €121, twee uur voor €117, vijfenzeventig minuten voor €174, en tweeënhalf uur voor €121, de enige die de instrumenten noemt.

Nog één ding om te regelen voor de details. De listings noemen een artiest — een zanger, een zanger aan de piano, muzikanten op piano en viool — en dat is alles wat ze noemen. Geen enkele publiceert een setlist, een programma of de naam van wie op jouw datum optreedt. Wie je precies vertelt wat er op een bepaalde avond wordt gespeeld, gokt. Wat je boekt is live optreden in de zaal terwijl je eet, wat echt en aangenaam is, en het boeken waard. Het is alleen geen concert met een programma.

De rest van deze pagina behandelt de vijf vaarten één voor één, vertelt wat elk op tafel zet en hoe lang je aan boord blijft, en eindigt met een duidelijk advies.

De vijf

Elke vaart op deze site die livemuziek vermeldt

Dezelfde zoekterm, vijf werkelijk verschillende avonden.

€121 — tweeënhalf uur, een zangeres, 8.505 beoordelingen met een 4,7. De meest geboekte avond op deze site en de vaart waarom deze pagina is gebouwd. De vermelding noemt een all-inclusive à la carte diner van drie of vier gangen, afhankelijk van het menu dat je kiest, met champagne en aperitieven bij sommige opties, aan boord van een glazen boot die aanmeert bij de Eiffel Tower. Het live entertainment wordt omschreven als een zangeres. Tweeënhalf uur is de volledige duur die hier beschikbaar is, en dat is belangrijker dan het klinkt: het is het verschil tussen een maaltijd met uitzicht en een avond. Met €48.44 per uur zit het in het midden van de vijf, en 8.505 beoordelingen zijn meer bewijs dan welke andere muziekvaart op de rivier ook draagt.

€121 — tweeënhalf uur, piano en viool, 4.267 beoordelingen met een 4,5. De enige vermelding hier die instrumenten noemt in plaats van een stem: live muzikanten op piano en viool, met een repertoire dat de vermelding omschrijft als Franse en internationale liedjes. De tafel is een à la carte maaltijd van drie of vier gangen, afhankelijk van de optie, en wijn wordt per menu genoemd — een glas bij het ene, een halve fles bij het andere, een halve fles wijn of champagne bij het derde. Er is een hoofddek met erkerramen en een bovendek, en de boot vertrekt vanaf een eigen pier in plaats van vanaf de Eiffel Tower. Dezelfde prijs als €121, dezelfde duur, rustigere muziek.

€71 — tweeënhalf uur, live zangers en daarna een dj-set, 2.978 beoordelingen met een 4,4. De vaart die doorgaat nadat de borden zijn afgeruimd. De vermelding noemt live zangers in een lounge-sfeer, daarna een dj-set met ruimte om te dansen. De tafel is een driegangenmenu van dinsdag tot zaterdag en een all-you-can-eat buffet op zondag — lees die regel twee keer als je een zondag boekt, want het is een andere maaltijd. Er wordt een chef aan boord genoemd, een vegetarische of veganistische maaltijd kan op verzoek worden geregeld, en een halve fles water voor twee zit bij de prijs in. Met €28.26 per uur is dit met duidelijke afstand de laagste kosten per uur van de vijf.

€117 — twee uur, een live zangeres, 405 beoordelingen met een 4,4. Drie gangen van een seizoensmenu dat de vermelding toeschrijft aan de chef, een glas champagne dat wordt genoemd in wat de prijs dekt, en een zangeres gedurende de cruise. Twee uur in plaats van tweeënhalf, met €58.25 per uur. 405 beoordelingen is de kleinste steekproef van de vijf, wat iets zegt over hoe nieuw of hoe klein de vaart is, niet over de avond zelf.

€174 — vijfenzeventig minuten, live jazz, 592 beoordelingen met een 4,5. De hoogste prijs op deze site en de kortste van de vijf. Wat de vermelding noemt is Maxim's de Paris cuisine in drie gangen, een champagne-aperitief met wijn, water en koffie of thee, plaats aan het raam, skip-the-line toegang en een zangeres aan de piano, omschreven als live jazz. Met €139 per uur is dit veruit het hoogste uurtarief hier, en dat is de eerlijke ruil: je betaalt voor de naam op het menu en voor een plek bij het raam, niet voor tijd op het water. De vaart moet minstens vijf uur van tevoren worden geboekt.

Wat de vijf gemeen hebben, en wat niet. Alle vijf zetten een live artiest in de ruimte terwijl je eet. Geen van hen publiceert wat er wordt opgevoerd. Drie geven je tweeënhalf uur, één geeft je twee uur, één geeft je vijfenzeventig minuten. De prijzen lopen van €71 tot €174, een grotere spreiding dan de muziek alleen ooit kan verklaren — het zijn het menu en de klok die het werk doen.

Hoe het werkt

De vijf muziekvaarten, op basis van wat in de listing wordt genoemd

Hier staat alleen wat de listings zelf vermelden: de artiest, de opbouw van het menu en de duur. Setlists, artiesten op een bepaalde datum en tafelposities worden niet gepubliceerd en staan dus niet op deze pagina.

PrijsTijd op het waterWat de listing als muziek noemtWat er op tafel komtBeoordeling · reviews
€121Tweeënhalf uurEen zanger, genoemd als live entertainmentDrie of vier gangen, à la carte4.7 · 8.505
€121Tweeënhalf uurLive muzikanten op piano en vioolDrie of vier gangen, à la carte, wijn volgens de menukaart4.5 · 4.267
€71Tweeënhalf uurLive zangers, daarna een dj-set en een dansvloerDrie gangen van dinsdag tot zaterdag, buffet op zondag4.4 · 2.978
€117Twee uurEen live zanger tijdens de cruiseDrie gangen en een glas champagne4.4 · 405
€174Vijfenzeventig minutenEen zanger aan de piano, omschreven als live jazzDrie gangen van Maxim's, met vermelding van de drankjes4.5 · 592

Elke vaart, actueel tarief

Elke vaart, actueel tarief

Alle veertien vaarten op deze site, met de duur, wat het tarief dekt en de kosten per uur op basis van de vermelde duur.

CruiseDuurPrijsInbegrepenKosten per uurBeoordeling
Dinercruise van 3 gangen op de Seine met live muziekDrie gangen en live muziek2,5 u€121Drie gangen en live muziek€48.444,7 · 8.505
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de SeineDiner met panoramische ramen105 min€69Diner met panoramische ramen€39.324,3 · 11.893
Gourmet dinercruise van 3 gangen op de SeineGourmetmenu van drie gangen75 min€92Gourmetmenu van drie gangen€73.394,3 · 5.915
Bistronomische dinercruise op de SeineBistronomisch menu op de Seine2 u€62Bistronomisch menu op de Seine€31.194,2 · 5.732
Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffel TowerDrie gangen lunch vanaf de toren2 u€83Drie gangen lunch vanaf de toren€41.744,8 · 5.268
Bateaux Mouches® dinercruise op de SeineBateaux Mouches dinerservice2,5 u€121Bateaux Mouches dinerservice€48.444,5 · 4.267
Gourmet dinercruise op de Seine met live muziekGourmetdiner met live muziek2,5 u€71Gourmetdiner met live muziek€28.264,4 · 2.978
Romantische cruise met 3-gangendiner op de SeineDrie gangen diner voor twee2 u€84Drie gangen diner voor twee€42.204,3 · 2.377
Lunchcruise van 3 gangen op de SeineLunchcruise van drie gangen90 min€73Lunchcruise van drie gangen€48.924,4 · 1.567
Sightseeingcruise van 1 uur en bistrodiner van 3 gangenUur sightseeing en bistrodiner2,5 u€70Uur sightseeing en bistrodiner€27.894,4 · 1.525
Vroege avond dinercruise met Paris SeineVroege avond dinerservice75 min€92Vroege avond dinerservice€73.394,2 · 941
Dinercruise van 3 gangen met wijn op de SeineDrie gangen met wijn inbegrepen75 min€105Drie gangen met wijn inbegrepen€83.674,6 · 496
Champagne dinercruise op de Seine met live muziekChampagnediner met live muziek2 u€117Champagnediner met live muziek€58.254,4 · 405
Maxim's dinercruise op de Seine met live muziekMaxim's diner met live muziek75 min€174Maxim's diner met live muziek€1394,5 · 592

Wat te boeken

De vergelijking, met een oordeel

Tweeënhalf uur met een zangeres, of vijfenzeventig minuten met een beroemde keuken. Beide zijn echte antwoorden.

Als je de avond wilt die de meeste mensen hier kiezen: €121. Tweeënhalf uur, een zangeres, drie of vier gangen à la carte afhankelijk van het menu, instappen bij de Eiffel Tower. 8.505 beoordelingen met een 4,7. Niets anders op deze rivier met muziek erachter is door zoveel mensen gecontroleerd.

Als de prijs de beslissing neemt: €71. Dezelfde tweeënhalf uur voor €28.26 per uur, met live zangers, een dj-set en een dansvloer. 2.978 beoordelingen met een 4,4. Controleer de dag waarop je boekt: drie gangen van dinsdag tot zaterdag, buffet op zondag.

Als je muzikanten wilt in plaats van een stem: €121. Piano en viool, met naam genoemd, gedurende tweeënhalf uur, met wijn inbegrepen afhankelijk van welk menu je neemt. 4.267 beoordelingen met een 4,5, en het vertrekt vanaf zijn eigen kade.

Als je champagne op tafel wilt zonder de langste avond: €117. Twee uur, drie seizoensgebonden gangen, een glas champagne genoemd in de prijs, een live zangeres. 405 beoordelingen met een 4,4.

Als de tafel het doel is: €174. Vijfenzeventig minuten, drie gangen bij Maxim's, drankjes genoemd in de prijs, plaats aan het raam en live jazz. 592 beoordelingen met een 4,5, en de hoogste prijs hier.

Het oordeel. Boek €121. De redenering is niet ingewikkeld: het geeft je de langste tijd op het water die op deze rivier beschikbaar is, een menu dat drie of vier gangen telt afhankelijk van wat je kiest, een zangeres gedurende de avond, en een aantal beoordelingen van 8.505 met een 4,7 dat geen enkele andere muziekvaart benadert. Als je minder wilt uitgeven voor dezelfde lengte van de avond, is €71 het antwoord en het is geen troostprijs — het is de enige hier die verandert in dansen. En als wat je eigenlijk wilt de fijnste tafel op het water is en je het niet erg vindt dat die vijfenzeventig minuten duurt, is €174 eerlijk over dat het precies dat is.

Er komen

Waar elke vaart instapt

Vertrekpunten worden hier alleen vermeld waar de vermelding er een noemt. Voor de rest verschijnt het verzamelpunt op de vermeldingspagina op het moment dat je een datum kiest, en dat is de versie die je moet vertrouwen.

PrijsWaar je volgens de vermelding instaptDuurHandig om te weten
€121De eiffel towerTweeënhalf uurInstappen genoemd in de vermelding
€121De kade van Bateaux MouchesTweeënhalf uurEigen vertrekpunt, niet de tower
€71Vermeld op de vermelding wanneer je een datum kiestTweeënhalf uurDe boot wordt genoemd in de vermelding
€117Vermeld op de vermelding wanneer je een datum kiestTwee uurBoek minstens een uur vooraf
€174Vermeld op de vermelding wanneer je een datum kiestVijfenzeventig minutenSla de rij over, boek minstens vijf uur vooraf
€62Pont Alexandre IIITwee uurDe brug wordt genoemd in de vermelding
€105Aan de voet van de Eiffel TowerVijfenzeventig minutenBoek minstens een uur vooraf

Wanneer gaan

De rivier stroomt het hele jaar; wat verandert is hoe vol de boten zitten

Dinercruises varen het hele jaar door op de Seine. Wat de kalender echt bepaalt, is hoe ver vooruit u moet boeken en hoe de stad er door het glas uitziet terwijl u eet.

April – juni

Lange avonden en zachte lucht op het dek

Terrassen en bovendekken zijn bruikbaar en de stad is nog licht wanneer de boten vertrekken. €121 en €71 zijn nu op hun best.

Juli – augustus

De drukste weken op de rivier

Boek eerder dan nodig lijkt. €121 heeft 8.505 beoordelingen en is gemarkeerd als waarschijnlijk uitverkocht.

September – oktober

Rustigere boten, donkerdere ramen

De stad is verlicht tijdens het grootste deel van de vaart en de drukte is afgenomen. Een goed venster voor €121 en €117.

November – december

Vroeg donker, warm binnen het glas

De lichten branden vanaf het moment dat u aan boord gaat. €174 van vijfenzeventig minuten past bij een korte winteravond, en vereist vijf uur vooraf boeken.

Januari – maart

De rustigste maanden om te boeken

De makkelijkste periode om de datum en de vaart te krijgen die u wilt, inclusief €71 voor €28.26 per uur.

Veelgemaakte fouten

Zes dingen die mensen fout doen bij het boeken van een muziekvaart

Bijna alles komt voort uit het behandelen van vijf heel verschillende avonden als één product.

  1. Boeken op basis van alleen de muziek. Vijf vermeldingen noemen een artiest en ze verschillen van €71 tot €174 en van vijfenzeventig minuten tot tweeënhalf uur. Het menu en de klok zijn de echte beslissing.
  2. Een setlist verwachten. De vermeldingen noemen een zanger, een zanger aan de piano, of muzikanten op piano en viool. Ze publiceren niet wat er wordt uitgevoerd, en niemand kan u dat eerlijk vooraf vertellen.
  3. €71 boeken op een zondag zonder de maaltijdregel te lezen. Drie gangen lopen van dinsdag tot zaterdag; zondag is een all-you-can-eat buffet. Beide staan in de vermelding, en het zijn niet dezelfde avond.
  4. Het hoogste tarief lezen als de langste avond. €174 is de duurste vaart hier en de kortste van de vijf met vijfenzeventig minuten. Wat het koopt is de Maxim's-tafel, de drankjes genoemd in het tarief en een plek bij het raam.
  5. Aannemen dat elke boot vanaf de Eiffel Tower vertrekt. De meeste wel, en €121 noemt de toren expliciet, maar €121 vertrekt vanaf zijn eigen pier. Controleer het verzamelpunt op de vermelding nadat u een datum kiest.
  6. Het tot de dag zelf laten. €174 moet minstens vijf uur vooraf worden geboekt, €117 minstens een uur vooraf, en de meest beoordeelde vaarten vullen het eerst in de zomer.

Voordat je boekt

Vijf controles voordat je ergens voor betaalt

Een halve minuut op de aanbieding bepaalt wat je avond echt inhoudt.

  • Controleer hoe lang je op het water bent

    Tweeënhalf uur voor €121, €121 en €71. Twee uur voor €117. Vijfenzeventig minuten voor €174.

  • Controleer hoeveel gangen de prijs vermeldt

    Drie of vier à la carte bij €121 en €121, drie bij €117 en €174, drie of een zondagsbuffet bij €71.

  • Controleer wat er te drinken wordt genoemd

    Wijn volgens menukaart bij €121. Een glas champagne bij €117. Een champagne-aperitief met wijn, water en koffie of thee bij €174. Champagne en hapjes bij sommige opties van €121.

  • Controleer de dag van de week

    Die verandert alleen de maaltijd bij €71, waar zondag een buffet is in plaats van drie gangen — maar dat is een verschil dat je wilt opmerken voordat je betaalt.

  • Controleer de annuleringsvoorwaarde en de opzegtermijn

    Gratis annulering staat vermeld bij de aanbiedingen die het bieden. €174 vraagt vijf uur van tevoren, €117 één uur.

Klaar om te boeken? De vaartocht van tweeënhalf uur met zanger is €121, dezelfde duur met dansvloer is €71, en Maxim's met live jazz is €174.

Bekijk alle 14 vaartochten en tarieven→

Boek direct

Elke dinercruise op deze site

Veertien actuele aanbiedingen met de prijs, de duur en de kosten per uur op elke kaart — de vijf met livemuziek, en de negen die het menu en het uitzicht vooropstellen.

3-gangendinercruise op de Seine met livemuziek
Onze topkeuze8.505 reviews
2,5 u

3-gangendinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8.505 reviews

  • 2,5 uur, drie gangen en livemuziek
  • Tweeënhalf uur op het water
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Check beschikbaarheid→
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine
Waarschijnlijk uitverkocht11.893 reviews
105 min

Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine

★ 4.3 · 11.893 reviews

  • 1,75 uur, diner met panoramische ramen
  • Een uur vijfenveertig op de Seine
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€69€39.32 / uur
Check beschikbaarheid→
3-gangengourmetdinercruise op de Seine
Vertrek vanaf de Eiffeltoren5.915 reviews
75 min

3-gangengourmetdinercruise op de Seine

★ 4.3 · 5.915 reviews

  • 1,25 uur, driegangenmenu gourmet
  • Vertrekt vanaf de Eiffeltoren
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Check beschikbaarheid→
Bistronomische dinercruise op de Seine
Laagste prijs hier5.732 reviews
2 u

Bistronomische dinercruise op de Seine

★ 4.2 · 5.732 reviews

  • 2u, bistronomisch menu op de Seine
  • Hier het laagste tarief
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
€62€31.19 / uur
Check beschikbaarheid→
Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren
Twee uur in daglicht5.268 reviews
2 u

Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren

★ 4.8 · 5.268 reviews

  • Twee uur, driegangenlunch vanaf de toren
  • Twee uur bij daglicht
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€83€41.74 / uur
Check beschikbaarheid→
Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine
Tweeënhalf uur4.267 reviews
2,5 u

Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine

★ 4.5 · 4.267 reviews

  • 2,5 uur, dinerservice Bateaux Mouches
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Check beschikbaarheid→
Gourmetdinercruise op de Seine met livemuziek
Tweeënhalf uur2.978 reviews
2,5 u

Gourmetdinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.4 · 2.978 reviews

  • 2,5 uur, gourmetdiner met livemuziek
  • Tweeënhalf uur
  • Meerdaagse trip
  • Gratis annuleren
€71€28.26 / uur
Check beschikbaarheid→
Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine
Twee uur op de rivier2.377 reviews
2 u

Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine

★ 4.3 · 2.377 reviews

  • Twee uur, driegangendiner voor twee
  • Twee uur op de rivier
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€84€42.20 / uur
Check beschikbaarheid→
3-gangenlunchcruise op de Seine
Negentig minuten op de Seine1.567 reviews
90 min

3-gangenlunchcruise op de Seine

★ 4.4 · 1.567 reviews

  • 1,5 uur, lunchcruise met drie gangen
  • Negentig minuten op de Seine
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€73€48.92 / uur
Check beschikbaarheid→
Sightseeingcruise van 1 uur en 3-gangenbistrodiner
Tweeënhalf uur1.525 reviews
2,5 u

Sightseeingcruise van 1 uur en 3-gangenbistrodiner

★ 4.4 · 1.525 reviews

  • 2,5 uur, sightseeinguur en bistrodiner
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€70€27.89 / uur
Check beschikbaarheid→
Vroege avonddinercruise met Paris Seine
Vijfenzeventig minuten941 reviews
75 min

Vroege avonddinercruise met Paris Seine

★ 4.2 · 941 reviews

  • 1,25 uur, vroeg avonddiner
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Check beschikbaarheid→
3-gangendinercruise met wijn op de Seine
Vijfenzeventig minuten496 reviews
75 min

3-gangendinercruise met wijn op de Seine

★ 4.6 · 496 reviews

  • 1,25 uur, drie gangen incl. wijn
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€105€83.67 / uur
Check beschikbaarheid→
Champagnedinercruise op de Seine met livemuziek
Twee uur op het water405 reviews
2 u

Champagnedinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.4 · 405 reviews

  • Twee uur, champagnediner met livemuziek
  • Twee uur op het water
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€117€58.25 / uur
Check beschikbaarheid→
Maxim's dinercruise op de Seine met livemuziek
Vijfenzeventig minuten592 reviews
75 min

Maxim's dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.5 · 592 reviews

  • 1,25 uur, Maxim's diner met livemuziek
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€174€139 / uur
Check beschikbaarheid→

Veelgestelde vragen

Dinercruises met livemuziek, beantwoord

Welke dinercruise in Parijs heeft livemuziek?

Vijf op deze site vermelden het. €121 heeft een zanger gedurende tweeënhalf uur met 8.505 beoordelingen op 4,7. €121 noemt muzikanten op piano en viool. €71 heeft live zangers en daarna een dj-set. €117 heeft een zanger gedurende twee uur. €174 heeft een zanger aan de piano, beschreven als live jazz.

Is er een band op een dinercruise over de Seine?

De aanbiedingen noemen individuele artiesten in plaats van bands: een zanger op €121 en €117, een zanger aan de piano op €174, live zangers gevolgd door een dj op €71, en muzikanten op piano en viool op €121.

Welke muziek wordt er tijdens de cruise gespeeld?

Geen enkele aanbieding publiceert een setlist. €121 beschrijft een repertoire van Franse en internationale liedjes en €174 beschrijft live jazz; verder is wat u boekt een live artiest in de zaal terwijl u eet.

Welke muziekvaart biedt de beste prijs-kwaliteitverhouding per uur?

€71 voor €28.26 per uur — tweeënhalf uur met live zangers, een dj-set en een dansvloer, 2.978 beoordelingen op 4,4. Let op: de maaltijd bestaat van dinsdag tot zaterdag uit drie gangen en op zondag uit een buffet.

Kunt u dansen op een dinercruise in Parijs?

Op één. €71 noemt een dj-set na de live zangers en ruimte om te dansen. De andere vier noemen een artiest tijdens het diner en niets anders.

Hoe lang duren de muziekcruises?

Tweeënhalf uur op €121, €121 en €71; twee uur op €117; vijfenzeventig minuten op €174. Dat zijn de lengtes die de aanbiedingen vermelden.

Dieper graven

Meer over dinercruises op de Seine in Parijs

3-gangen dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8,505 reviews · Gratis annulering 24 u

€121onze topkeuze Controleer datums→