Paris Dinner Cruises
Bekijk cruises

Wanneer varen

Het beste moment voor een dinnercruise in Parijs

Er bestaan twee versies van deze vraag en slechts één ervan heeft een antwoord. De versie over maanden niet: de boten op deze site varen het hele jaar door, de monumenten die ze passeren blijven staan en geen enkele aanbieding is opgebouwd rond een seizoen. De versie over het uur heeft wél een antwoord, want de operators verkopen het rechtstreeks — er is een lunchservice bij daglicht, een vroege service van vijfenzeventig minuten voor €92, en een hoofddiner dat twee tot tweeënhalf uur duurt, met livemuziek op verschillende boten. Deze pagina gaat over de keuze daartussen, op basis van wat de veertien aanbiedingen daadwerkelijk publiceren en niet van een dienstregeling die niemand heeft gedrukt. Tarieven vanaf €62.

Een dinnercruiseboot op de Seine in Parijs in de avond, langs verlichte bruggen en kades

Wanneer varen in één oogopslag

Beschikbare services
Lunch, vroege avond, dinerVeertien afvaarten over de drie, van negentig minuten tot tweeënhalf uur
De vroege afvaart
€92Vijfenzeventig minuten, en de enige aanbieding rond het vroege uur
De best beoordeelde afvaart
€834,8 uit 5.268 beoordelingen — en het is een vaart bij daglicht
De meest beoordeelde afvaart
€6911.893 beoordelingen, met een buitenterras en nachtelijk uitzicht
Langste tijd op het water
2,5 uur€121, €121, €71, €70
Kortste tijd op het water
75 minuten€92, €92, €105, €174
Afvaarten met livemuziek
Vijf van veertienVier van de vijf duren twee uur of langer
Reserveringstermijn
1 tot 5 uurVermeld bij meerdere aanbiedingen; €174 vraagt de langste termijn

Kort antwoord

Het korte antwoord. Boek het hoofddiner als dit de avond is waarvoor u komt: €121 geeft u tweeënhalf uur, drie of vier gangen à la carte en live entertainment door een zangeres, met 8.505 beoordelingen bij een 4,7. Boek €92 als u vroeg terug aan wal wilt — vijfenzeventig minuten, een klassiek Frans menu en een aanbod dat de monumenten belooft op het moment dat de schijnwerpers voor de nacht aangaan. Boek €83 als daglicht u beter past: twee uur vanaf de Eiffel Tower met een all-inclusive menu en drankjes, beoordeeld met een 4,8 uit 5.268 beoordelingen, de hoogste score op deze site. Wat geen van deze aanbiedingen vermeldt, is een tijdstip — de vertrektijden staan op de boekingspagina, en die zijn de enige betrouwbare bron.

Begin hier

Het uur is de beslissing. De maand niet.

Drie services, geen vier seizoenen. Kies de service en lees dan de vertrektijd op het aanbod.

Een dinercruise is geen sightseeingattractie met een seizoen. De Seine loopt dwars door het midden van Parijs, de boten varen hetzelfde korte stuk, en de monumenten in elk aanbod — de Eiffel Tower, Notre Dame, het Louvre, de Pont Neuf, Les Invalides, het Musée d’Orsay — zijn er in elke maand van het jaar. Geen van de veertien aanbiedingen op deze site draagt een seizoen in de naam of beperkt zich tot een deel van het jaar. De eerlijke insteek is dus niet wanneer u moet gaan, maar welke service u boekt als u er eenmaal bent.

En daarin zijn de operators ongewoon direct. Er zijn drie services in deze catalogus en ze verkopen ze als drie verschillende avonden. De lunchvaarten varen bij daglicht: €83 voor twee uur met instappen bij de Eiffel Tower, en €73 voor negentig minuten, waarvan het aanbod u in de middagzon op de rivier zet. De vroege service is één aanbod, €92, vijfenzeventig minuten op de “Extime Paris Seine”, en de highlights beschrijven varen in de koelte van de vroege avond en de monumenten zien op het moment dat de schijnwerpers voor de nacht aangaan. Dan is er het hoofddiner, waar elf van de veertien vaarten zitten en waar alle vijf de muzikale vaarten zijn.

Wat tussen hen verandert, is niet de route. Het is het licht op de gebouwen en wat dat met een maaltijd doet. De avondaanbiedingen zijn daar in hun eigen woorden consistent over: €121 belooft panoramische uitzichten op Parijs dat voor de nacht is verlicht vanuit een volledig glazen boot, €92 eindigt met uitzicht op de verlichte Eiffel Tower, €62 beschrijft hoe de lichten de nachtelijke hemel verhelderen, en €69 verkoopt betoverende nachtelijke uitzichten. Dat is wat mensen bedoelen als ze zoeken naar een Seine cruise at night, en het is de reden dat de dinerservice veel meer van de 52.461 beoordelingen van deze site draagt dan de lunch.

Het enige wat wij u niet gaan geven, is een tijdstip. Geen enkel aanbod hier vermeldt een vertrekuur, een zonsondergangstijd of een schema voor de verlichting van de monumenten, en een van die drie verzinnen zou de snelste manier zijn om een avond te verpesten waarbij wij juist moeten helpen. De vertrektijden staan op de boekingspagina, ze verschillen per boot en per datum, en ze zijn het eerste dat u controleert zodra u weet welke service u wilt.

De drie services

Elk tijdslot dat de veertien aanbiedingen verkopen, en wat elk inhoudt

Gesorteerd op tijdstip in plaats van op prijs. De duur loopt van negentig minuten tot tweeënhalf uur, en de prijzen van €62 tot €174.

Het tijdslotDuurWat de aanbiedingen zeggenGoed om te weten
MiddagDe lunchvaarten90 min – 2 u€83 vertrekt bij de Eiffel Tower voor twee uur met een all-inclusive à la carte menu, aperitief, wijn en koffie; €73 duurt negentig minuten en de aanbieding zet je op de rivier “in de middagzon”. Dezelfde monumenten, volop daglicht, lagere prijzenHoogst beoordeeld: 4.8
Vroege avondDe korte service75 min€92 is de enige aanbieding die rond dit tijdslot is opgebouwd. De eigen hoogtepunten beschrijven hoe je de monumenten ziet “wanneer de schijnwerpers voor de nacht aangaan”, bij een klassiek Frans menu met gastronomische desserts, koffie of theeHet tussenliggende uur
Het dinerWat de meeste mensen boeken2 – 2,5 uDe hoofdservice, en het grootste deel van het aanbod. €121 voor tweeënhalf uur met een zanger en 8.505 beoordelingen, €121 met piano en viool, €62 voor de laagste prijs op de siteOnze keuze
Parijs verlichtWat de avondvaarten beloven75 min – 2,5 uDe aanbiedingen zijn eensgezind over wat je na het donker ziet: €121 beschrijft panoramische uitzichten op het verlichte Parijs, €92 eindigt met een zicht op de verlichte Eiffel Tower, €62 met lampen die de nachtelijke hemel verlichtenDe reden voor het diner
Een kort vensterWanneer de avond al vol zit75 min€92, €105 en €174 passen allemaal een volledig driegangenmenu in vijfenzeventig minuten. Het menu wordt daar niet voor ingekort — €105 is inclusief aperitief, wijn, water en koffieDiner, geen avondje uit
Een langeWanneer de cruise de avond is2,5 u€121, €121, €71 en €70 zijn de vier langste. Drie ervan hebben livemuziek en de vierde verdeelt de tijd tussen het water en een restaurant aan de kadeDe volledige avond

Het hoofdevenement

Vroeg, hoofdzitting of lunch: wat je per optie echt krijgt

Vroeg: diner dat past binnen een plan. Hoofdzitting: de avond zelf. Lunch: de architectuur, in daglicht, voor minder.

Neem ze in volgorde, want de verschillen zijn groter dan de namen doen vermoeden.

De vroege service. Eén aanbod, €92, vijfenzeventig minuten, en een specifieke belofte: een klassiek Frans menu met voorgerecht, hoofdgerecht en gastronomische desserts met koffie of thee, varend onder de Pont Neuf en langs Notre-Dame, en in de eigen hoogtepunten de monumenten die je ziet op het moment dat de schijnwerpers voor de nacht aangaan. Reserveren kan tot twee uur voor vertrek. Met een 4,2 uit 941 beoordelingen is dit niet de best beoordeelde vaart hier, en het is goed om duidelijk te zijn over wat het is: diner en een eerste blik op de verlichte stad in de tijd die een lang diner aan wal nodig zou hebben om te beginnen. Staat er nog iets anders op de avond — een show, een trein, kinderen die ergens moeten zijn — dan is dit de vaart die daarin past.

De hoofdzitting voor het diner. Elf vaarten, en het hele aanbod van de site. Aan de onderkant geeft €62 twee uur, drie gangen aan tafel geserveerd door butlers, een buitenterras en instappen bij de Pont Alexandre III, met 5.732 beoordelingen. In het midden duurt €69 een uur en drie kwartier met traditionele “Cocotte”-keuken en het hoogste aantal beoordelingen op de site: 11.893. Aan de top duurt €121 tweeënhalf uur met drie of vier gangen à la carte, champagne en hapjes bij sommige opties, een volledig glazen boot, instappen bij de Eiffel Tower en live entertainment door een zangeres — 8.505 beoordelingen met een 4,7, en onze keuze op deze site. €121 biedt dezelfde lengte met piano en viool, een hoofddek met erkers en een bovendek met 360° uitzicht. En €174 perst de duurste tafel op de rivier in vijfenzeventig minuten: de keuken van Maxim’s de Paris, een champagne-aperitief, gegarandeerd plaats aan het raam, live jazz en vijf uur vooraf reserveren.

De lunchvaarten. Dit is de ondergewaardeerde helft van het aanbod, en de cijfers bevestigen dat. €83 scoort een 4,8 uit 5.268 beoordelingen — de hoogste score op deze hele site — voor twee uur vanaf de Eiffel Tower met een all-inclusive à la carte lunch, aperitief, wijn, mineraalwater en koffie, en een kaasgang bij de hogere serviceniveaus. €73 doet negentig minuten met voorgerechten, een keuze uit het hoofdgerecht en gastronomische desserts. In daglicht zie je de architectuur in plaats van de lichtjes: het metselwerk van de bruggen, de kades, de vorm van de gebouwen die de avondvaarten je als silhouetten tonen. Het is een echt andere trip, en hij is goedkoper dan het vergelijkbare diner.

Hoe de klok en de tafel samengaan. Het patroon over alle veertien is de moeite waard om helder te zien. De vaarten van vijfenzeventig minuten — €92, €92, €105 en €174 — serveren alle drie gangen; het zijn geen afgeslankte versies van iets, ze gaan gewoon sneller. De vaarten van tweeënhalf uur — €121, €121, €71 en €70 — gebruiken de extra tijd voor muziek en voor een vierde gang bij de à la carte menu’s. Dat is de ruil in één zin, en die zegt meer over hoe de avond voelt dan het aantal uren.

Dag of nacht

Zes vaarten die laten zien waar elk deel van de dag voor dient

Dezelfde monumenten, dezelfde rivier, drie verschillende arrangementen. De aantallen beoordelingen vertellen je waar mensen echt naartoe gaan.

De vaartWanneerWat de aanbieding je biedtBeoordeling
Lunch op de Seine€83 · 2 uDaglichtInstappen bij de Eiffel Tower, een all-inclusive à la carte lunch met aperitief, wijn, mineraalwater en koffie, een kaasgang op de hogere serviceniveaus, en panoramische uitzichten vanaf een glazen boot. De best beoordeelde vaart op deze site4.8 · 5.268
Een kortere lunch€73 · 90 minDaglichtEen selectie voorgerechten, een keuze uit het hoofdgerecht, gastronomische desserts met koffie, onder de Pont Neuf en langs Notre Dame. De aanbieding zelf noemt het de middagzon4.4 · 1.567
De vroege service€92 · 75 minDag naar nachtEen klassiek Frans menu op de “Extime Paris Seine” terwijl de schijnwerpers aangaan voor de nacht, in de woorden van de aanbieding zelf. Vijfenzeventig minuten, drie gangen, gastronomische desserts met koffie of thee4.2 · 941
Het hoofdmoment, met muziek€121 · 2,5 uNa het donkerPanoramische uitzichten op Paris in nachtverlichting vanaf een volledig glazen boot, drie of vier gangen à la carte, champagne en hapjes bij sommige opties, en live entertainment door een zanger. Instappen bij de Eiffel Tower4.7 · 8.505
De meest beoordeelde€69 · 105 minNa het donkerTraditionele Franse “Cocotte”-keuken, een buitenterras, en in de woorden van de aanbieding betoverende nachtelijke uitzichten. Meer beoordelingen dan welke andere vaart hier dan ook, en niet met een klein verschil4.3 · 11.893
De formele€174 · 75 minNa het donkerDe keuken van Maxim’s de Paris, een champagne-aperitief, gegarandeerde plaats aan het raam en live jazz, langs de Eiffel Tower en het Louvre bij nacht. Boek minstens vijf uur vooraf4.5 · 592

De vergelijking

Het oordeel: welke service je boekt, en wanneer

De grote avond: het lange diner met muziek. Een drukke avond: de vroege service van vijfenzeventig minuten. De stad bij daglicht: de lunch, en de beste beoordeling hier.

Drie gevallen, en ze dekken bijna iedereen die dit leest.

Als dit de avond van de reis is, kies dan het hoofddiner en neem er de tijd voor. €121: tweeënhalf uur, drie of vier gangen à la carte, een zanger aan boord, een volledig glazen boot en instappen bij de Eiffel Tower, met 8.505 beoordelingen en een 4,7. Parijs na donker vanaf het water is waar de hele catalogus omheen is gebouwd, en de langere vaarten zijn degene die het echt laten landen in plaats van voorbijgaan. Wil je dezelfde opzet in een andere zaal, dan is €121 tweeënhalf uur met live piano en viool en een 360° bovendek.

Als de avond al vol zit, kies dan €92. Vijfenzeventig minuten, drie gangen, koffie of thee, en de monumenten terwijl de schijnwerpers aangaan. Het is de enige aanbieding op deze site die rond dat uur is opgezet, en hij bestaat juist omdat mensen theatervoorstellingen en vroege treinen hebben. Boek het voor wat het is en het is uitstekend; boek het met de verwachting van een volledige avond en het zal kort aanvoelen.

Als je hier bent voor de stad en niet voor de nacht, kies dan de lunch. €83 met een 4,8 uit 5.268 beoordelingen is het best beoordeelde op deze site, en er is een reden: twee uur vanaf de Eiffel Tower, een all-inclusive menu met drankjes inbegrepen, en daglicht op de bruggen. Als negentig minuten beter past, doet €73 dezelfde rivier onder de middagzon voor minder.

Nog één regel, want die bepaalt meer avonden dan het uur. Als livemuziek deel uitmaakt van wat je je voorstelt, beperkt dat het aanbod tot vijf vaarten, en vier daarvan duren twee uur of langer — €121, €121, €71 en €117, met €174 als korte uitzondering. Kies eerst de muziek en dan het uur; anders blijven mensen teleurgesteld achter op een stille boot.

Hoe u er komt

Waar elke dienst aan boord gaat

Het opstappunt verandert niet met het uur. Vier vermeldingen noemen de Eiffel Tower, één noemt een brug en de rest houdt het op de boekingspagina.

OpstappuntHoeveelWat de vermelding zegtStatus
Bij de Eiffel TowerIn de vermelding zelf genoemd4 van 14Vier vermeldingen noemen het opstappunt in hun eigen woorden: €121 begint met “by embarking from the iconic Eiffel Tower”, €83 zegt “board at the Eiffel Tower”, €105 start “at the foot of the Eiffel Tower”, en €70 beschrijft een cruise van een uur vanaf de Eiffel Tower met diner in een restaurant aan de kade ernaastGenoemd
Bij de Alexandre III-brugDe enige vermelding die een brug noemt1 van 14€62opent de hoogtepunten met “board your boat at the most beautiful bridge in Paris, the Alexandre III Bridge”. Het is de enige vaart hier die iets anders noemt dan de toren, en het laagste tarief op de siteGenoemd
Bateaux MouchesEigen steiger1 van 14€121 vertrekt vanaf de eigen aanlegplaats van de exploitant in plaats van de kade bij de toren. De vermelding heeft het over de avenue en de rivier in plaats van een straatadres, dus het verzamelpunt op uw voucher is het punt dat u moet volgenOp de voucher
Niet in de tekst van de vermeldingAl het overige8 van 14De overige vaarten beschrijven de boot, het menu en de route, maar zetten het opstappunt niet in de highlights. Dat is geen probleem — het staat op de boekingspagina en op de voucher, waar exploitanten het actueel houdenOp de voucher

Het hele jaar door

Wat er per maand echt verandert

De maatstaf is hoe gemakkelijk je de vaart en het tijdslot krijgt dat je wilt, afgaand op wat de aanbieders op de kalender zetten. Het is geen voorspelling, en geen uitspraak over het licht.

Winter

Glas en licht

De volledig beglaasde boten komen nu het best tot hun recht — €121 is een volledig glazen boot en €105 heeft een glazen overkapping. De avondvaart is hier de logische keuze.

Lente

Terassen gaan weer open

De vaarten met een buitenterras verdienen hun prijs weer: €62, €69 en €84.

Zomer

Elk tijdslot werkt

Onze keuze voor de lange vaarten met een bovendek. Lunch, vroege vaart en de hoofdzitting passen allemaal in dezelfde week, dus boek de vaart die je wilt en niet degene die toevallig past.

Vroege herfst

De gebalanceerde weken

De terrassen zijn nog bruikbaar, de avonden zijn nog ruim, en de drukste weken liggen achter je.

Late herfst

Weer naar binnen

De glazen salons en de verlichte monumenten. €69 en de 11,893 beoordelingen zijn in elke maand een veilige boeking.

Elke maand

Wat niet verandert

Veertien vaarten, één stuk rivier, en dezelfde monumenten in elk aanbod. Wat je kiest is de tafel en de klok, niet de kalender.

Het hoofddiner begint bij €62 voor twee uur en loopt op tot €174 voor vijfenzeventig minuten aan de tafel van Maxim’s. De vroege service kost €92, en de lunch begint bij €73.

Vergelijk alle veertien afvaarten→

Boek direct

Elke vaart, per dienst en per duur

Veertien actuele aanbiedingen op de Seine. Gratis annulering staat vermeld bij de aanbiedingen die dit bieden.

Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziek
Onze topkeuze8.505 reviews
2,5 u

Dinercruise met 3 gangen op de Seine met live muziek

★ 4.7 · 8.505 reviews

  • 2,5 uur, drie gangen en livemuziek
  • Tweeënhalf uur op het water
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine
Waarschijnlijk uitverkocht11.893 reviews
105 min

Dinercruise met panoramisch uitzicht op de Seine

★ 4.3 · 11.893 reviews

  • 1,75 uur, diner met panoramische ramen
  • Een uur vijfenveertig op de Seine
  • Waarschijnlijk snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€69€39.32 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Gourmet dinercruise met 3 gangen op de Seine
Vertrek vanaf de Eiffeltoren5.915 reviews
75 min

Gourmet dinercruise met 3 gangen op de Seine

★ 4.3 · 5.915 reviews

  • 1,25 uur, driegangenmenu gourmet
  • Vertrekt vanaf de Eiffeltoren
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Bistronomische dinercruise op de Seine
Laagste prijs hier5.732 reviews
2 u

Bistronomische dinercruise op de Seine

★ 4.2 · 5.732 reviews

  • 2u, bistronomisch menu op de Seine
  • Hier het laagste tarief
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
€62€31.19 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren
Twee uur in daglicht5.268 reviews
2 u

Lunchcruise met 3-gangenmenu vanaf de Eiffeltoren

★ 4.8 · 5.268 reviews

  • Twee uur, driegangenlunch vanaf de toren
  • Twee uur bij daglicht
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€83€41.74 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine
Tweeënhalf uur4.267 reviews
2,5 u

Bateaux Mouches® dinercruise op de Seine

★ 4.5 · 4.267 reviews

  • 2,5 uur, dinerservice Bateaux Mouches
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€121€48.44 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Gourmet dinercruise op de Seine met live muziek
Tweeënhalf uur2.978 reviews
2,5 u

Gourmet dinercruise op de Seine met live muziek

★ 4.4 · 2.978 reviews

  • 2,5 uur, gourmetdiner met livemuziek
  • Tweeënhalf uur
  • Meerdaagse trip
  • Gratis annuleren
€71€28.26 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine
Twee uur op de rivier2.377 reviews
2 u

Romantische cruise met 3-gangendiner op de Seine

★ 4.3 · 2.377 reviews

  • Twee uur, driegangendiner voor twee
  • Twee uur op de rivier
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€84€42.20 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Lunchcruise met 3 gangen op de Seine
Negentig minuten op de Seine1.567 reviews
90 min

Lunchcruise met 3 gangen op de Seine

★ 4.4 · 1.567 reviews

  • 1,5 uur, lunchcruise met drie gangen
  • Negentig minuten op de Seine
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€73€48.92 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Sightseeingcruise van 1 uur en bistrodiner met 3 gangen
Tweeënhalf uur1.525 reviews
2,5 u

Sightseeingcruise van 1 uur en bistrodiner met 3 gangen

★ 4.4 · 1.525 reviews

  • 2,5 uur, sightseeinguur en bistrodiner
  • Tweeënhalf uur
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€70€27.89 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vroege avonddinercruise met Paris Seine
Vijfenzeventig minuten941 reviews
75 min

Vroege avonddinercruise met Paris Seine

★ 4.2 · 941 reviews

  • 1,25 uur, vroeg avonddiner
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€92€73.39 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Dinercruise met 3 gangen en wijn op de Seine
Vijfenzeventig minuten496 reviews
75 min

Dinercruise met 3 gangen en wijn op de Seine

★ 4.6 · 496 reviews

  • 1,25 uur, drie gangen incl. wijn
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€105€83.67 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Champagnedinercruise op de Seine met live muziek
Twee uur op het water405 reviews
2 u

Champagnedinercruise op de Seine met live muziek

★ 4.4 · 405 reviews

  • Twee uur, champagnediner met livemuziek
  • Twee uur op het water
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€117€58.25 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Maxim's dinercruise op de Seine met live muziek
Vijfenzeventig minuten592 reviews
75 min

Maxim's dinercruise op de Seine met live muziek

★ 4.5 · 592 reviews

  • 1,25 uur, Maxim's diner met livemuziek
  • Vijfenzeventig minuten
  • Wateractiviteit
  • Gratis annuleren
€174€139 / uur
Beschikbaarheid bekijken→

Wat er misgaat

Vijf fouten die mensen maken met timing

Vier van de vijf komen voort uit het behandelen van een dinercruise als een attractie met een seizoen. Het is een restaurant met een vertrektijd.

  1. Zoeken naar een seizoen. Dat is er niet. Geen enkele vermelding hier beperkt zich tot een deel van het jaar, en de monumenten blijven staan. De keuze is welke service, niet welke maand.
  2. Per ongeluk de vroege afvaart boeken. €92 is vijfenzeventig minuten en wordt verkocht als de vroege avond. Dat is een voordeel als je ervoor hebt gekozen en een verrassing als je dat niet hebt gedaan.
  3. De lunchafvaarten afschrijven. €83 heeft de hoogste beoordeling op deze site, 4,8 uit 5.268 reviews, voor twee uur vanaf de Eiffel Tower met drankjes inbegrepen. Daglicht is een andere trip, niet een mindere.
  4. Het uur voor de muziek kiezen. Vijf afvaarten vermelden livemuziek en vier daarvan duren twee uur of langer. Als een zanger deel uitmaakt van het plaatje, bepaalt dat de lengte eerder dan de klok.
  5. De vertrektijd aan de dag overlaten. Die staat op de boekingspagina, verschilt per boot en datum, en verschillende afvaarten sluiten boekingen tussen een en vijf uur van tevoren — €174 is de vijf.

Voordat je boekt

Een controle van vijf regels op timing

Alles staat in de vermelding, en het kost een minuut.

  • Kies eerst de service

    Lunch in daglicht, de vroege afvaart van vijfenzeventig minuten, of het hoofddiner. Het zijn drie verschillende avonden tegen drie verschillende tarieven.

  • Bepaal dan de lengte

    Negentig minuten tot tweeënhalf uur. De langere afvaarten zijn waar de muziek en het vierde gerecht zich bevinden.

  • Lees de vertrektijd op de boekingspagina

    Niet hier. Die verschilt per boot en per datum, en het is het enige getal dat je hele avond bepaalt.

  • Controleer de boekingsdeadline

    Een uur voor €70, €105 en €117; twee voor €92; vijf voor €174.

  • Houd de datum verplaatsbaar als het kan

    Gratis annulering staat vermeld bij de aanbiedingen die het bieden, wat vooruit boeken de verstandige manier maakt om de zitplaats te krijgen die je wilt.

Onze keuze voor het hoofddiner is €121: tweeënhalf uur, drie of vier gangen en een zangeres, 8.505 reviews met een 4,7. De vroege service is €92 voor vijfenzeventig minuten, en de lunch vanaf de toren is €83 met een 4,8.

Bekijk de afvaarten en de tarieven→

Veelgestelde vragen

Wanneer je het beste een Seine-dinercruise kunt boeken

Wat is het beste tijdstip voor een dinercruise in Parijs?

Het hoofddiner, als dit de avond is waarvoor je komt — €121 duurt tweeënhalf uur met drie of vier gangen en live entertainment door een zangeres, en heeft 8.505 reviews met een 4,7. Is je avond al volgeboekt, dan is €92 vijfenzeventig minuten en wordt het als vroege service verkocht. Past daglicht je beter, dan krijgt €83 een 4,8 uit 5.268 reviews.

Is een Seine-cruise beter bij nacht?

Het is een andere tocht in plaats van een betere, en de aanbiedingen beschrijven beide eerlijk. De avondafvaarten beloven Parijs in schijnwerpers voor de nacht, de verlichte Eiffel Tower en nachtelijke uitzichten; de lunchafvaarten zetten je bij daglicht op de rivier, waar je het metselwerk en de bruggen ziet in plaats van de lichten. De meest beoordeelde afvaart hier, €69 met 11.893 reviews, is een avondafvaart — maar de hoogst beoordeelde, €83 met een 4,8, is een lunch.

Hoe laat vertrekken de dinercruises?

De vertrektijd staat op de boekingspagina van elke afvaart en verschilt per boot en per datum, dus die vermelden we hier niet. Wat de aanbiedingen wel publiceren, is hoeveel vooraf je moet boeken: één uur voor €70, €105 en €117, anderhalf uur voor €73, twee uur voor €92 en vijf voor €174.

Is er een zonsondergang-dinercruise in Parijs?

Het dichtst in de buurt komt €92, de enige aanbieding die rond het vroege uur is geschreven: vijfenzeventig minuten varen in de koelte van de vroege avond met een klassiek Frans menu, en in de eigen highlights de monumenten gezien terwijl de schijnwerpers voor de nacht aangaan. Waar het licht tijdens een bepaalde afvaart precies staat, hangt af van de datum, en daarom is de vertrektijd op de boekingspagina het punt om te controleren.

Hoe lang moet een dinercruise in Parijs duren?

Dat hangt ervan af wat je van de avond wilt. Vijfenzeventig minuten — €92, €105, €174 — is een volledig driegangendiner dat vlot verloopt. Twee uur is het midden, bij €62, €84 en €117. Tweeënhalf uur is de avond zelf, en daar zit de livemuziek.

Kan ik beter een lunchcruise boeken?

Overweeg het serieus. €83 gaat aan boord bij de Eiffel Tower voor twee uur met een all-inclusive à la carte menu, aperitief, wijn, mineraalwater en koffie, en krijgt een 4,8 uit 5.268 reviews — de sterkste score op deze site. €73 doet negentig minuten op dezelfde rivier. Veel mensen nemen een lunchafvaart op de ene dag en een dinerafvaart op een andere; ze laten je twee verschillende steden zien.

Verdiep je

Meer over dinercruises op de Seine in Parijs

3-gangen dinercruise op de Seine met livemuziek

★ 4.7 · 8,505 reviews · Gratis annulering 24 u

€121onze topkeuze Controleer datums→